اخبار سیاسی

آنالیز آثار هاینریش بل درهزارتوی داستان رادیو نمایش

تهران (پانا) - این هفته در برنامه هزار توی داستانرادیو نمایش،آثار هاینریش بل ، نویسنده مشهور آلمانی مورد آنالیز قرار می گیرد.

26 شهریور 1400

شناسایی زیردریایی چینی در آب های ژاپن

وزارت دفاع ژاپن یکشنبه مدعی شد که یک زیردریایی چینی در نزدیکی جزایر جنوبی این کشور شناسایی شده است.

23 شهریور 1400

تور ویتنام: ژاپن توافق فروش تجهیزات و تکنولوژی نظامی به ویتنام را امضاء کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری کیودو، ژاپن و ویتنام امروز شنبه از توافق تسلیحاتی برای صادرات تجهیزات و تکنولوژی نظامی توکیو به هانوی در برابر آنچه افزایش روزافزون تحرکات و تقویت نظامی چین در آبهای منطقه ای ادعا شده است، اطلاع داد.

21 شهریور 1400

مشاوران املاک، تنظیم گر بازار یا حباب سازی در قیمت مسکن؟!

با آنالیز میدانی تعدادی از مشاوران املاک و نظرسنجی از چندین مستاجر در تهران، نشان می دهد که مشاوران املاک در معین قیمت مسکن نقش اساسی دارند!

17 شهریور 1400

پیغام وزیر اقتصاد به بازار سرمایه

وزیر تازه اقتصاد روز گذشته در جلسه ای با شورای عالی بورس به آنالیز مصوبات تازهی که در راه بازار سهام هستند، پرداخت. این مصوبات چه تاثیری بر بازار می گذارد؟

11 شهریور 1400

فراوری 88 میلیون دُز واکسن در روسیه

خبرگزاری خبرنگاران- روسیه در نیمه نخست سال جاری 88 میلیون دُز واکسن از جمله 83 میلیون دُز واکسن اسپوتنیک وی، فراوری می نماید.

1 شهریور 1400

هند خواهان افزایش فراوری اوپک پلاس شد

هند خواهان تسهیل کاهش عرضه نفت تولیدکنندگان عمده اوپک پلاس با هدف توقف فرایند افزایشی قیمت نفت شد.

31 مرداد 1400

حمیدرضا قربانی حسن سرایی قائم مقام رادیو نمایش شد

خبرگزاری خبرنگاران- با صدور حکمی از سوی مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش، قائم مقام این شبکه رادیویی منصوب شد.

24 مرداد 1400

پکن خواهان توقف دخالت گروه 7 در امور چین شد

سفارت چین در انگلیس ضمن انتقاد از بیانیه پایانی سران کشورهای صنعتی موسوم به گروه هفت خواهان توقف مداخله آن ها در امور داخلی چین شد.

12 مرداد 1400

سیاست سازمان نوسازی مدارس، افزایش سهم دولت در پروژه های خیرساز است

خبرنگاران/خوزستان رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: عمده سیاست سازمان نوسازی مدارس کشور، بالا بردن سهم دولت در پروژه های خیرساز است.

6 مرداد 1400

شهردونتسک اوکراین و میزبانی جام ملتهای اروپا

میزبانی رقابتهای فوتبال جام ملتهای اروپا در سال 2012 یکی از افتخارات اوکراین است. ورزشگاه مدرن دونباس آرنا در شهر دونتسک بعد از سه سال تلاش بی وقفه در سال 2009 افتتاح شده است. اما دیگر شهرهای اوکراین کماکان درگیر اقدامات نهایی و تدارکاتی برای میزبانی این...

5 مرداد 1400

دیدار رهبران سیاسی افغان و طالبان در تهران

همزمان با افزایش تنش های سیاسی و نظامی در افغانستان، جمهوری اسلامی گام مهمی جهت برقراری صلح برداشته است و رهبران سیاسی افغان و طالبان در تهران دیدار کردند.

29 تیر 1400

اخبار خوش دولتی ها برای بازنشستگان

به گزارش خبرنگاران، علی ربیعی، از تصویب لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان در جلسه امروز هیات دولت اطلاع داد و گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان از برنامه پنجم توسعه همواره دنبال می شده و همواره تعارض هایی بین بازنشستگان کشوری و لشکری و تأمین اجتماعی وجود...

28 تیر 1400

نقدها شدید مدیر عامل استقلال بعد از قطع صحبت هایش در صداوسیما

به گزارش خبرنگاران، احمد مددی در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال، درباره ناتمام ماندن صحبت هایش در شب گذشته در برنامه فوتبال برتر گفت: شب گذشته به دلیل تماس با آقای افشاریان، قرار شد بنده تلفنم را قطع کنم و مجددا با من تماس گرفته شود که متاسفانه این اتفاق...

26 تیر 1400

ثبت نام مسکن ملی از ساعت 12 امروز شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده گفت: از ساعت 12 چهارشنبه 19 خرداد 1400، مرحله چهارم فراخوان عمومی و ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در 240 شهر شروع می گردد و تا یک هفته ادامه می یابد. متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir...

25 تیر 1400

تعطیلات تابستانی مجلس از 30 روز به 15 روز کاهش یافت

عضو هیأت رئیسه مجلس از کاهش 15 روزه تعطیلات تابستانی مجلس اطلاع داد و گفت: تعطیلات تابستانی مجلس پیش از این 30 روز بود که در مجلس فعلی به 15 روز کاهش پیدا کرد.

23 تیر 1400

صدا و سیما شرح داد؛ چرا مستند همتی پخش نشد؟

یک منبع مطلع گفت: مستند اصلاح شده همتی تنها 20 دقیقه قبل از پخش به دست کمیسیون رسید که عملا پخش آن حتی بدون آنالیز موارد اعمالی غیر ممکن بود.

21 تیر 1400

مجوز اضطراری واکسن کرونا پاستوکووک این هفته صادر می شود

رییس انستیتو پاستور ایران گفت: پیش بینی می شود این هفته سازمان غذا و دارو پس از بررسی پرونده، مجوز اضطراری برای واکسن پاستوکووک را صادر کند و این واکسن وارد برنامه واکسیناسیون همگانی کووید-19 شود.

20 تیر 1400

از مدیران متخلف شکایت می کنیم

خبرنگاران/یزد خزانه دار جامعه هتلداران کشور و رئیس جامعه هتلداران یزد با انتقاد به کوتاهی دستگاه ها در مقابل اجرای مصوبات حمایتی ستاد کرونا، گفت: باتوجه به شرایط نامطلوب حاکم بر هتل ها، اگر این فرایند ادامه پیدا کند از طریق محاکم قضایی از مدیران متخلف...

19 تیر 1400

چرا بازدید از موزه ملی سوئیس پیشنهاد می گردد؟

سوئیس یکی از رویایی ترین کشورهای اروپایی با حیرت انگیزترین طبیعت جهان است که سفر و زندگی چند روزه در آن به رویای هر گردشگری تبدیل شده است.

16 تیر 1400
تعداد: (470)