اخبار سیاسی

صالح رشید: دانشگاه صرفا کارکرد آموزشی ندارد، کرونا، آموزش مجازی و حذف فعالیت های غیر آموزشی اساتید

رئیس پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت گفت: مسئله مهمی که آموزش عالی در ایام کرونا از آن غفلت نموده است تدبیر برای رسالت های تربیتی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دانشجویان و فراهم سازی فضایی برای این فعالیت ها است.

7 آبان 1399

چرا منت می گذارید؟

طبعاً هر تیم بازیکنان ارزشمندی دارد که مدیران و هواداران نازشان را می خرند و دوست دارند بمانند اما تکرار این جمله از سوی بازیکنان متوسط دل آزار است. شما که تا آخرین ریال را طلب می کنید و قیمت تان چند برابر کیفیت واقعی تان است دیگر برای چه سر هوادار منت...

6 آبان 1399

نتایج نهایی دور دوم انتخابات مجلس در ایلام تعیین شد

نتایج نهایی دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام؛ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره معین شد.

5 آبان 1399

نوبخت: با سهام دولت خون جدید به بورس تزریق می کنیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با واگذاری سرمایه های مالی که یکی از آن ها سهام دولت در بورس است، می توانیم خون جدیدی را در بورس تزریق کنیم.

4 آبان 1399

خبرنگاران البرز در زمینه درمان ناباروری درخشید

کرج - خبرنگاران- مدیر مرکز تخصصی ناباروری ابن سینا شعبه استان البرز اعلام نمود که این مرکز درمرداد ماه سال جاری در زمینه درمان ناباروری درخشید.

30 مهر 1399

انجمن های علمی باید ذیل معاونت پژوهشی باشند نه فرهنگی!، لزوم اعتماد و باور داشتن به انجمن ها برای حل مسائل کشور

دبیر انجمن علمی دانشجویی علوم تربیتی دانشگاه الزهرا (س) گفت: اگر مسئولان دانشگاه ها بپذیرند که بخشی از مسائل جامعه به دست انجمن های علمی حل می شود بدون شک شاهد پیشرفت های روزافزونی در تولید علم و کشور خواهیم بود.

29 مهر 1399

سعد حریری در رأس تحولات برای تشکیل دولت جدید لبنان

نخستین نشانه های دولت جدید لبنان که قرار است رایزنی ها برای تشکیل آن قبل از بازگشت امانوئل ماکرون به بیروت در اوایل ماه سپتامبر آینده آغاز شود، نمایان شده و طبق گفته ها، سعد حریری برجسته ترین نامزدها برای تصدی پست نخست وزیری است.

26 مهر 1399

رییس بانک مرکزی آمریکا خانه نشین شد

پس از مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونا ترامپ، رییس بانک مرکزی این کشور خود را خانه نشین کرد.

26 مهر 1399

خبرنگاران آذری جهرمی: فعال سازی رومینگ و تحمیل هزینه به مشترک، شایعه است

تهران - خبرنگاران - وزیر ارتباطات گفت: فعال کردن سرویس رومینگ توسط اپراتورها با کسر مبالغی از حساب شان شایعه است.

25 مهر 1399

انتخابات آمریکا چه تاثیری بر بازار نفت دارد؟

فریدون برکشلی، رئیس دفتر مطالعات انرژی وین در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اینکه نفت شیل هم به پیچیدگی معادلات بازار نفت در شرایط کنونی افزوده است، گفت: تا زمانی که شیل محدود به بازار داخلی آمریکا بود، فراوری کنندگان نفت خام های متعارف را خیلی نگران...

24 مهر 1399

ماه به روایت آه؛ روایت مستند دوازده راوی از زندگی علمدار کربلا

به گزارش خبرنگاران نویسنده در این کتاب کوشیده تا از زبان دوازده راوی، ناگفته هایی از قبل و بعد از شهادت پرچمدار کربلا را با امانتداری، پایبندی به مستندات تاریخی و روایی و پرهیز از اغراق، روایت کند.

21 مهر 1399

علیزاده: 25 میلیارد دلار هنوز به کشور بازنگشته است ، متاسفانه نمایندگان برای بانک مرکزی نامحرم اند

عضو کمیسیون مالی مجلس گفت: بازرگانانی که تا به امروز تعهدات ارزی خود را انجام نداده اند باید ملزم به برگشت ارز های خود به کشور باشند.

20 مهر 1399

در حال آماده سازی یک تیربار ضد کروز برای نصب روی شناور ها هستیم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح، گفت: تیرباری در حال آماده سازی است که می تواند روی شناور ها قرار بگیرد و بعنوان سلاح ضد کروز استفاده شود.

18 مهر 1399

صدور مجوز آمریکا برای استفاده از پلاسما برای درمان کرونا

به گزارش خبرنگاران، تارنمای خبری هیل گزارش داد دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بامداد دوشنبه در کنفرانسی خبری گفت که سازمان غذا و داروی این کشور مجوز استفاده از پلاسمای نقاهتی (convalescent plasma) را برای درمان افراد مبتلا به کووید19 در شرایط اضطراری صادر کرده...

18 مهر 1399

خبرنگاران واعظی: ترامپ با کاهش شدید محبوبیت روبرو شده است

تهران- خبرنگاران- محمود واعظی رییس دفتر ریییس جمهوری در توئیتی با تاکید براین که ترامپ در آخرین ماه های دولتش با کاهش شدید محبوبیت روبرو شده است، گفت: لذا با فرافکنی و توسل به ابزار تهدید به دنبال برون رفت از این شرایط است.

16 مهر 1399

وزیر نفت: فروش اوراق سلف نفتی امروز معین تکلیف می گردد

خبرنگاران : وزیر نفت با بیان اینکه موضوع عرضه اوراق سلف امروز معین تکلیف می گردد، گفت: برداشت من این است که همه اعضای کمیسیون دنبال این بودند که به حوزه نفت یاری نمایند که بدون ایجاد مسئله ای این اوراق هرچه زودتر منتشر...

15 مهر 1399

ایتالیا کتیبه قاچاق را به ترکیه بازمی گرداند

در سال 1997 میلادی این کتیبه با ارزش از ترکیه به ایتالیا قاچاق شده و در همان زمان با حمله پلیس ایتالیا کشف و به مقامات این کشور تحویل داده می گردد. اما طی این سال ها، سفارت ترکیه در ایتالیا مذاکرات متعددی انجام داده و خاتمه پس از یک دوره طولانی و سخت پیروز...

14 مهر 1399

اردوغان: آمریکا، روسیه و فرانسه نباید در موضوع قره باغ مداخله نمایند

رییس جمهوری ترکیه با بیان اینکه آمریکا، روسیه و فرانسه در 30 سال گذشته از موضوع قره باغ غفلت نموده اند، تاکید نمود که این سه کشور نباید نقشی در این مسأله داشته باشند.

13 مهر 1399

هشدار 2 نماینده مجلس به دولت به دلیل ریزش بورس ، نمی شود 30 درصد سرمایه مردم را پودر کرد

احسان خاندوزی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و ناصر موسوی لارگانی عضو هیات رئیسه در توییت های جداگانه به شرایط بازار بورس واکنش نشان دادند و ضمن انتقاد از دولت به دولت هشدار دادند.

12 مهر 1399

آذربایجان برآورد درباره تبادل نظر با ارمنستان را رد کرد

رئیس جمهور آذربایجان هرگونه برآورد درباره گفتگوی احتمالی با مقامات ارمنستان به منظور توقف تنش ها بین باکو و ایروان را رد کرد.

10 مهر 1399
تعداد: (329)