اخبار سیاسی

بدون راهبرد تجاری، حضور ایران در بازار افغانستان پایدار نخواهد بود

محمدمهدی جوانمرد قصاب رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با اشاره به اینکه ایران از سال 95 بزرگترین صادرکننده به افغانستان بوده است، گفت:، اما اگر استراتژی و راهبرد تجاری نداشته باشیم، این قوی بودن برای همواره ادامه نخواهد یافت.

6 اسفند 1399

بازگشایی مدارس تهدید کننده سلامت دانش آموزان نیست

مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش، هدف از بازگشایی مدارس را برطرف اشکالات و آسیب هایی دانست که دانش آموزان در حوزه فضای مجازی با آن روبرو شده اند و گفت: با شرایط پیش بینی شده و کاهش تراکم دانش آموزان در کلاس های درس به حداکثر 10 نفر، جای نگرانی...

4 اسفند 1399

تغییرات در دستگاه اطلاعاتی سوال برانگیز است

به گزارش خبرنگاران به نقل از الفرات نیوز، کریم الکرعاوی تحلیلگر و کارشناس مسائل سیاسی عراق به اقدام مصطفی الکاظمی در برکناری یکی از شخصیت های برجسته اطلاعاتی واکنش نشان داد.

3 اسفند 1399

حریرچی: خیزش کرونا در بعضی استان ها شروع شد

ایرج حریرچی در جلسه ستاد کرونای البرز گفت: البرز در مقابله با کرونا بسیار پیروز عمل نموده و این امر در 6 هفته اخیر نمود بیشتری داشته است.

3 اسفند 1399

بودجه 1400 شهرداری؛ تداوم بودجه توسعه محلات شهر تهران

بودجه 1400 شهرداری تهران روز یکشنبه هفته آینده به شورای شهر ارایه می شود.

2 اسفند 1399

مرگ سالانه 30 هزار نفر در کشور بر اثر آلودگی هوا

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با بیان اینکه مرگ سالانه 30 هزار نفر بر اثر آلودگی هوا در کشور قابل تامل و تکان دهنده است، تاکید کرد: انجام نشدن محور های مؤثر بر کاهش آلودگی هوای شهر های بزرگ از عدم اولویت و اهمیت موضوع قانون هوای پاک به عنوان...

1 اسفند 1399

فرهنگی: مصوبه ای درباره غربالگری پیش از زایمان بانوان نداشتیم

تهران (پانا) - سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد مجلس درباره غربالگری بانوان پیش از زایمان هیچ مصوبه ای نداشته است.

30 بهمن 1399

خبرنگاران رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار عزل ترامپ شد

تهران-خبرنگاران- آدام شف رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا از اعضای کنگره این کشور خواست در پی حادثه اشغال کنگره از سوی طرفداران ترامپ، تحرکی برای برکناری او از قدرت انجام دهند.

26 بهمن 1399

جامعه جهانی از اختیارات غیر قابل کنترل ترامپ برای شروع جنگ هسته ای نگران است

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر امور خارجه کشورمان گفت: جامعه جهانی از اختیارات غیر قابل کنترل ترامپ برای شروع جنگ هسته ای نگران است.

25 بهمن 1399

هشدار 10 مقام ارشد سابق پنتاگون به ترامپ درباره لغو نتایج انتخابات

ده رئیس سابق وزارت دفاع آمریکا در بیانیه ای به دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور درباره لغو نتایج انتخابات هشدار دادند.

23 بهمن 1399

خبرنگاران فرماندار : برطرف مسائل واحدهای صنعتی آستانه اشرفیه لازم است

رشت-خبرنگاران-فرماندار آستانه اشرفیه با تاکید بر لزوم برطرف مسائل واحدهای صنعتی واقع در شهرک هاو کارگاه های صنعتی خواهان حمایت از فعالان بخش صنعتی این شهرستان شد.

23 بهمن 1399

خبرنگاران عملیات بازسازی پنج روستای مرزی قصرشیرین پس از 40 سال شروع شد

قصرشیرین- خبرنگاران- عملیات بازسازی پنج روستای نوار مرزی شهرستان قصرشیرین پس از گذشت 40 سال انتظار مرزنشینان با حضور جمعی از مسوولان روز شنبه همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شروع شد.

21 بهمن 1399

روسیه: همکاری با ایران در فرایند آستانه از دستاوردهای مهم 2020 بود

وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای، گزارشی از عملکرد این کشور در عرصه بین المللی، از جمله روابط با آمریکا، ناتو، اتحادیه اروپا، چین و همچنین همکاری های خارجی با توجه به شیوع ویروس کرونا در دنیا ارائه داده است.

17 بهمن 1399

یک سال پس از دنیاگیری، علم چگونه ویروس کرونا را شکست داد؟؛ قسمت اول

یک سال پیش در این روزها، ظهور ویروسی ناشناخته دنیا را برای همواره تغییر داد و بشر را به دوران تازه ای وارد کرد. دراین میان، علم چگونه به مقابله با تهدید جدید برخاست؟

16 بهمن 1399

ارتباط ساعات سرانجام کار صنوف و ترافیک در روزهای کرونایی

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم از تمامی ادارات و صاحبان صنوف خواست که برای پیشگیری از ترافیک سنگین در ساعات منتهی به منع تردد شبانه به زمان اعلام شده برای خاتمه فعالیت صنوف توجه داشته باشند.

16 بهمن 1399

کرونای خوب و کرونای بد

پنهان کاری مسئولان انگلیسی و انتشار با تأخیر اخبار کشف نمونه تازه ویروس کرونا، ملاک و سنجه تازه ای برای مخاطبان جهت عیارسنجی اخبار بنگاه های دروغ پراکنی مثل بی بی سی یا ایران اینترنشنال فراهم کرد.

15 بهمن 1399

انتقاد حزب کارگزاران از تغییر قانون انتخابات در مجلس؛ شبهه انگیز است

تهران (پانا) - شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران با ابراز تاسف از برخی تغییرات در قانون انتخابات ریاست جمهوری از سوی مجلس یازدهم، محدودشدن امکان نامزدی رجل سیاسی -اعم از زنان و مردان- در انتخابات ریاست جمهوری را شبهه انگیز توصیف کرد.

12 بهمن 1399

واکنش دوحه به مداخلات ابوظبی، روابط ما با ایران عالی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، لؤلؤه الخاطر سخنگوی وزارت خارجه قطر اظهار داشت که روابط میان این کشور و ایران و ترکیه، بسیار عالی و برجسته است.

12 بهمن 1399

گسترش روابط تجاری ایران و عمان با تاکید بر منابع ارزی جدید

رییس کل بانک مرکزی در ادامه دیدارهای خود با مقامات کشور عمان، صبح امروز در نشستی مشترک با رییس بانک مرکزی عمان (طاهر سلیم الامری) و وزیر صنعت و تجارت این کشور (قیس بن محمد الیوسف) به آنالیز راهکارهای گسترش روابط مالی دو کشور پرداخت.

9 بهمن 1399

وبینار یلدا، همبستگی منطقه ای برگزار شد

به مناسبت پاسداشت آیین شب یلدا و تبیین نقش آن در همبستگی مردمان منطقه وبیناری با مشارکت مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، موسسه فرهنگی اکو و بنیاد سعدی و با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی برگزار گشت.

3 بهمن 1399
تعداد: (386)