همایشها و نمایشگاه ها

نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت شیراز تقویت می گردد

خبرنگاران/فارس جانشین رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان شیراز بر اعمال شدید محدودیت ها تاکید و اعلام کرد: نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت در سطح شهرستان تقویت خواهد شد.

25 شهریور 1399

دومین سالروز ثبت میراث جهانی منظر باستان شناسی ساسانی فارس

16 تیرماه 1397 منظر باستان شناسی ساسانی فارس در چهل و دومین کنفرانس میراث جهانی یونسکو با شماره 1568 در منامه به ثبت جهانی رسید.

17 شهریور 1399

روحانی: دستگاه های ذیربط موانع گسترش کسب وکارهای مجازی را رفع کنند

رئیس جمهور، دستگاه های ذیربط را موظف کرد در جهت رفع موانع گسترش کسب و کارهای مجازی اقدام کرده و برای کمک به رونق آن دسته از کسب و کارهایی که در ایام کرونا رونق یافته و استعداد افزایش اشتغال در آنها بیش از دیگران است، برنامه ریزی کنند.

12 شهریور 1399

مرگ جورج فلوید؛ نتایج کالبدشکافی اعلام شد

در گزارش دفتر پزشکی قانونی مینیاپولیس علت مرگ جورج فلوید ایست قلبی-ریوی بر اثر بازداشت فیزیکی و فشار به گردن اعلام شده است. نتیجه این گزارش رسمی در تعارض با گزارش پلیس مینیاپولیس است که پیش تر گفته بود نشانی از خفگی ناشی از فشار گلو یا کوشش برای خفه کردن...

19 مرداد 1399

پکن، بیانیه اف.بی.آی درباره هکرهای چینی را اتهام زنی آمریکا توصیف کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه چین ادعای اف بی آی و وزارت امنیت داخلی آمریکا درباره کوشش هکرهای چینی برای سرقت نتایج تحقیقات مربوط به کروناویروس را اتهام زنی آمریکا به چین توصیف کرد.

1 مرداد 1399

احتمال اعلام شرایط عادی در ترکیه پس از خاتمه ماه رمضان

کابینه دولت ترکیه امروز در حالی نشست خود را برگزار خواهد نمود که یکی از دستور کارهای آن آنالیز اعلام شرایط عادی در این کشور پس از انتها ماه مبارک رمضان است.

1 مرداد 1399

الکامپ هوشمند انتهای شهریورماه برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان نظام صنفی کشور، الکامپ آینده که برگزاری آن در پی ملاحظات بهداشتی برای فاصله گذاری اجتماعی به تاخیر افتاده بود در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه ها به انتهای شهریورماه انتقال پیدا کرده و در برگزاری آن کوشیده شده است...

18 تیر 1399

10 لقمه قصه در بازار کتاب سرو می شود، مینیمال هایی برای بچه ها

طاهره ایبد نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در مصاحبه با خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: 10 لقمه قصه، یک پروژه گروهی است که توسط هفت نفر از نویسندگان کودک کشور پیش می رود. نتیجه این پروژه، تولید 10 کتاب داستان مینی مالیستی است که قرار است به صورت یک پکیج به...

1 تیر 1399

کنفرانس بین المللی فلسفه اسلامی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، کنفرانس بین المللی فلسفه اسلامی در روزهای 20 و 21 سپتامبر 2022 در لیسبون، پرتغال برگزار می گردد.

29 خرداد 1399

تمدید مقررات منع تردد برای مقابله با کرونا در مصر

دولت مصر امروز چهارشنبه مقررات منع تردد را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به مدت دو هفته دیگر تمدید کرد.

11 خرداد 1399

مهدی: مسابقات مقدماتی جام جهانی به تعویق می افتد

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: به احتمال زیاد مسابقات مقدماتی جام جهانی به تعویق خواهد افتاد.

4 اردیبهشت 1399

خبرنگاران روسیه: بخش اطلاعاتی آمریکا و انگلیس از کلاه سفیدها علیه سوریه حمایت می کنند

مسکو- خبرنگاران- رئیس سازمان اطلاعات خارجی روسیه (اس.و.ار) گفت، سازمان های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس از گروه کلاه سفیدها برای استفاده در جنگ اطلاعاتی علیه مردم سوریه حمایت می کنند.

24 فروردین 1399

خبرنگاران خیران سلامت یاور آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در پیشگیری از شیوع کرونا شوند

گچساران- خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حساسیت ها نسبت به بیماری کرونا و احتیاج به شست و شوی روزانه مدارس گفت: خیران سلامت برای تامین مواد شوینده ضدعفونی مدارس استان پیش قدم شوند.

22 فروردین 1399

انسان ها با علوم شناختی می توانند از انواع پتانسیل مغز خود استفاده نمایند

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: ما در علوم شناختی می خواهیم انسان ها پیغام ها و اطلاعات را درک نموده و از انواع پتانسیل های مغز خود استفاده نمایند.

16 فروردین 1399

واردات سالانه 70 هزار تن محصولات چاپی از کشورهای منطقه

به گزارش خبرنگاران، محمود رضا برازش صبح سه شنبه در مراسم برگزاری نخستین همایش صنعت چاپ استان سمنان در شهرستان گرمسار گفت: مشکل اساسی صنعت چاپ کشور ما عدم آگاهی و تنظیم نبودن مراودات اقتصادی و نبودن توازن در دستگاه های چاپی کشور است که شایسته است به آن...

14 فروردین 1399

تنها راه چاره بحران سوریه، سعودی، قطر و ترکیه به حمایت از تروریستهای آدمکش افتخار می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، بشار الجعفری خاطر نشان کرد بحران انسانی که سوریه اکنون با آن روبرو است، ناشی از بلایای طبیعی و یا تغییرات آب و هوایی نیست، بلکه نتیجه توطئه سیاسی خارجی آشکار است که مردم و جامعه واقتصاد سوریه را...

8 فروردین 1399

برگزاری سمینار ایمنی، بهداشت و محیط زیست در صنعت هتلداری در کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان با اشاره به اینکه روزهای سختی در صنعت گردشگری سپری و تجربه می گردد، گفت:صنعت گردشگری در کنار اینکه یک صنعت مهم به شمار می رود بسیار شکننده است و با کوچکترین تهدید و بحرانی اتفاقات غیرقابل پیش بینی...

2 فروردین 1399

جوزپ بورل: ایران یکی از محورهای گفت وگو در جلسه امروز مجلس اروپا بود

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از رایزنی در جلسه امروز مجلس اروپا درباره رخ دادهای پیرامون ایران اطلاع داد.

27 اسفند 1398

سازمان ملل خواهان توقف فوری درگیری ها در لیبی شد

شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه ای مطبوعاتی از طرف های درگیر در لیبی خواست تا هرچه زودتر درگیری ها را متوقف و بر سر آتش بس توافق نمایند.

19 اسفند 1398

قطبی: نتیجه دریافت در خانه شونان برای هر تیمی سخت است

خبرنگاران : سرمربی شیمیزو اس پالس ژاپن پس از تساوی شاگردانش در خانه شونان بلمار گفت: هر تیمی نمی تواند در زمین این تیم نتیجه بگیرد.

15 اسفند 1398
تعداد: (85)