روانشناسی

معرفی روش های درمانی ریزش مو به همراه محصولات مرتبط

درمان ریزش مو در زنان شامل دو دسته درمان های موضعی و درمان های هورمونی می شود که می توان با توجه به عامل زیر به درمان آن پرداخت. از مشهورترین داروهایی که برای درمان ریزش مو در بانوان استفاده می شود می توان به ماینوکسیدیل، مکمل های سیستئن B6،...

28 بهمن 1399

6 قدم تا پرورش هوش هیجانی

علم روانشناسی امروزه هوش هیجانی را مولفه ای بسیار حیاتی در موفقیت افراد می داند. پرورش هوش هیجانی به روش های گوناگون امکان پذیر است که از جمله آن می توان به خودارزیابی، مسئولیت پذیری و دوراندیشی پیش از اقدام اشاره نمود.

6 بهمن 1399

خشکی پوست در پاییز؛ علل، نشانهها و راههای درمان خشکی پوست

شاید شما هم جزو افرادی باشید که با فرا رسیدن روز های سرد و تغییر فصل، احساس خشکی در پوست خود بکنید که اغلب با بازگشت فصل گرما مجددا از میان می رود. این عارضه به اصلاح خشکی پوستی پاییزی نامیده می شود که علت عمده آن کاهش رطوبت در فصل های سرد و به تبع آن کاهش...

30 دی 1399

خواص رنگهای مختلف سنگ قیمتی اوپال

سنگ اوپال یکی از انواع سنگ های قیمتی است که در رنگهای مختلف خواص درمانی متعددی برای بدن دارد. این سنگهای کمیاب نیروی بی نظیری در محیط پراکنده می کنند.

27 دی 1399

چه زمانی بچه ها را تنها بگذاریم

یک روانشناس گفت: تا قبل از سن 8 تا 10 سالگی نباید بچه ها را در خانه تنها گذاشت چراکه برای آن ها صدمه های جسمی و روحی و روانی زیادی در پی دارد.

11 دی 1399

خواص شگفت انگیز چای زنجبیل

چای زنجبیل خواص شگفت انگیزی دارد و مصرف آن می تواند به درمان بسکمک از بیماری ها کمک کند.

9 دی 1399

چگونه به درمان بدبینی خود کمک کنیم؟

بدبینی موجب تفسیر منفی از وقایع و رفتار دیگران می شود و برای درمان بدبینی، فرد بدبین باید یاد بگیرد که افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کند.

27 آذر 1399

نعوظ چیست؟ - علت رخ دادن نعوظ صبحگاهی

نعوظ (erection) یا در اصطلاح عامیانه شق کردن و شق شدن به حالتی گفته می گردد که آلت تناسلی به دلیل پر شدن بافت های نعوظی بزرگ و سفت می گردد.

18 آذر 1399

فال روزانه جمعه 2 تیر 1396

فال روزانه جمعه 2 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

10 آذر 1399

انجمن های علمی باید ذیل معاونت پژوهشی باشند نه فرهنگی!، لزوم اعتماد و باور داشتن به انجمن ها برای حل مسائل کشور

دبیر انجمن علمی دانشجویی علوم تربیتی دانشگاه الزهرا (س) گفت: اگر مسئولان دانشگاه ها بپذیرند که بخشی از مسائل جامعه به دست انجمن های علمی حل می شود بدون شک شاهد پیشرفت های روزافزونی در تولید علم و کشور خواهیم بود.

29 مهر 1399

اضطراب مرگ و جسارت زیاد

رعایت پروتکل های بهداشتی قرار است به سلامت جسم ما یاری کند، اما بسیاری از مردم این دستورالعمل ها را رعایت نمی نمایند.

14 مهر 1399

نان در خونِ کرونای هموطنانم نمی زنم ، در برابر پرستاران احساس پوچی می کنم

نویسنده رمان ضدِکرونا گفت: یک رمان واقعی، یک رمان رئالیستی و تخیل در رمان هم مبتنی بر واقعیت ا ست، وگرنه می شد مُشتی توهم، خیال بافی و ذهنیت گرایی.

21 شهریور 1399

خبرنگاران پنجم خرداد ماه و مهمترین اخبار کرونا در استان ها

استانها -خبرنگاران -رعایت نکات بهداشتی، حضور نیافتن در مراکز شلوغ و پر جمعیت و پرهیز از ترددهای غیر ضرور از مهمترین نکاتی است که توجه جدی به این موارد می تواند منجر به سیر نزولی ابتلا به این بیماری گردد اما به نظر می رسد عده ای از شهروندان با سفر به دیگر...

5 مرداد 1399

چه کار هایی بچه ها را از ماندن در خانه خسته نمی کند؟

خبرنگاران: بچه ها منبع انرژی هستند و از در خانه ماندن بیش از بزرگسالان خسته می شوند. اما کار های ساده ای وجود دارد که آن ها را سرگرم کنیم و این دوران را با شادی بیشتری بگذرانیم.

3 مرداد 1399

فسخ قرارداد با کولاکوویچ به نفع والیبال ایران بود

به گزارش خبرنگاران، پس از فسخ قرارداد ایگور کولاکوویچ فدراسیون والیبال برای راهنمایی تیم ملی به دنبال جذب مربی است.

11 خرداد 1399

نقش تغذیه صحیح در زمان کرونا

یک متخصص تغذیه در خصوص نقش تغذیه در تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با ویروس کرونا در شرایط قرنطینه خانگی توضیحاتی ارایه داد.

9 خرداد 1399

دانشجویان پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز در صف نخست مقابله با کرونا

مدیر گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز از حضور داوطلبانه دانشجویان پرستاری واحد بندرگز در بیمارستان برای مقابله با کرونا و یاری به سلامت بیماران اطلاع داد.

31 اردیبهشت 1399

ارائه مشاوره کاهش استرس ناشی از کرونا در سامانه 1480 بهزیستی سمنان

مرکز مشاوره تلفنی 1480 اداره کل بهزیستی استان سمنان مشاوره رایگان کاهش استرس های مرتبط با شیوع کرونا را به شهروندان ارائه می دهد.

9 اردیبهشت 1399

گرانترین حمام ها در لوکس ترین ویلاهای دبی

گرانترین حمام ها که تصاویر آن را در انتهای این مطلب مشاهده خواهید کرد، همگی در مجتمع ویلاهای XXII Carat در جزیره نخل جمیرا قرار دارند. جزیره نخل جمیرا یک مجمع الجزایر در دبی، امارات متحده عربی است. نخل جمیرا یکی از سه جزیرهٔ نخلی دبی است. در طراحی این جزیره...

21 فروردین 1399

نقش هایی که باعث تغییر بازیگرانشان شدند

وبلاگ نماوا - فرناز آشفته فرد: شاید خیلی ها فکر نمایند بازیگری کار آسانی است و می توان با وانمود کردن به چیزی دور از واقعیت، پول خوبی هم دریافت کرد. اما بازیگری فراتر از این است. در واقع، گاهی ایفای یک نقش به کوشش زیادی احتیاج دارد و خیلی چیز ها با آن عوض...

4 دی 1398
تعداد: (26)