صدا و سیما شرح داد؛ چرا مستند همتی پخش نشد؟

به گزارش مجله سفر به کانادا، یک منبع مطلع گفت: مستند اصلاح شده همتی تنها 20 دقیقه قبل از پخش به دست کمیسیون رسید که عملا پخش آن حتی بدون آنالیز موارد اعمالی غیر ممکن بود.

صدا و سیما شرح داد؛ چرا مستند همتی پخش نشد؟

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، همه برنامه تلویزیونی نامزد ها که به صورت ضبطی است در کمیسیون آنالیز تبلیغات نامزد ها بازبینی می گردد. این کمیسیون 5 عضو دارد و ریاست آن با وزیر کشور است: 2 نماینده از وزارت کشور، نماینده دادستان، نماینده سازمان صداوسیما و یک عضو شورای نظارت بر صداوسیما اعضای 5 نفره این شورا را تشکیل می دهند. نماینده شورای نگهبان هم به عنوان ناظر بدون حق رای در این کمیسیون حضور دارد.

طبق آیین نامه، فیلم مستند هر نامزد باید حداقل 24 ساعت قبل از پخش به کمیسیون آنالیز تبلیغات ارائه گردد و فیلم همتی هم در روز 10 خرداد به کمیسیون تحویل داده شده بود.

صبح روز بعد موارد اصلاحی به نماینده همتی اعلام شد. مستند اصلاحی هر نامزد حداقل باید 3 ساعت قبل از پخش، مجدد به کمیسیون ارائه گردد تا اعمال موارد اصلاحی آنالیز گردد. مستند اصلاح شده همتی تنها 20 دقیقه قبل از پخش به دست کمیسیون رسید که عملا پخش آن حتی بدون آنالیز موارد اعمالی غیر ممکن بود.

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1728

به "صدا و سیما شرح داد؛ چرا مستند همتی پخش نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدا و سیما شرح داد؛ چرا مستند همتی پخش نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید