هیات مدیره جدید یونیما انتخاب شد

به گزارش سفر به کانادا، مجمع عمومی یونیما (اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی، مرکز ایران) شنبه 30 آذرماه در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار گردید. در ابتدای این مراسم حمیدرضا اردلان رئیس یونیمای ایران گزارشی از فعالیت های هیات مدیره یونیما ارایه کرد و سپس اعضای هیات مدیره نصرت کریمی را به عنوان عضو افتخاری یونیما انتخاب کردند.

هیات مدیره جدید یونیما انتخاب شد

سپس رای گیری برای انتخاب هیات مدیره جدید و بازرس انجام شد و حمیدرضا اردلان با 232 رای، فرناز بهزادی با 208 رای، پوپک عظیم پور با 194 رای، مجید بوربور با 154 رای، میرآرش مصطفایی با 145 رای، مرضیه محبوب با 144 رای و آزاده پورمختار با 125 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره جدید انتخاب شدند.

همچنین سلما محسنی اردهاری با 117 رای و امید احتیاج با 55 رای به عنوان اعضای علی البدل و مریم سعادت با 152 رای به عنوان بازرس اصلی و فرشید بزرگ نیا با 54 رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

یونیما (UNIMA) عنوان اختصاری اتحادیه دنیای نمایشگران عروسکی است که حدود 8 دهه پیش در اروپا تشکیل شد. ایران طی 25 سال گذشته عضو یونیما است و از 4 سال گذشته با کوشش هیات مدیره قبلی عضویت ایران در اتحادیه دنیای نمایشگران عروسکی به تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان رسید.

یونیمای ایران بزرگترین یونیمای مرکز ملی دنیا به لحاظ تعداد اعضا است و تنها مرکزی در دنیا است که 17 دفتر استانی دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 800

به "هیات مدیره جدید یونیما انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره جدید یونیما انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید