در نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با شمخانی چه گذشت؟

به گزارش مجله سفر به کانادا، تهران (پانا)- اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز سه شنبه با حضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در جلسه مشترک با دریابان شمخانی دبیر شورا و معاونین این نهاد مهمترین مسائل داخلی و خارجی در حوزه امنیت ملی را مورد بحث و آنالیز قرار دادند.

در نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با شمخانی چه گذشت؟

به گزارش شورای عالی امنیت ملی، دریابان علی شمخانی در این جلسه با اشاره به سیاست ثابت دبیرخانه برای بهره گیری از ظرفیت کارشناسی مجموعه دستگاهها و نهادهای تخصصی دولتی و غیردولتی بویژه مجلس شورای اسلامی برای تصمیم سازی و تصمیم گیری در حوزه های مختلف گفت: هدف اصلی دشمنان طی سالهای اخیر ودر چارچوب اعمال سیاست فشار حداکثری، درگیر کردن جمهوری اسلامی ایران در پرونده های مختلف امنیتی در داخل و خارج از کشور برای ایجاد چالشهای امنیت ملی در زمینه های مالی، سیاسی و اجتماعی بوده است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی محور قرار گرفتن راهبرد مقاومت فعال از سوی نظام وحضور ایثارگرانه و هوشمندانه مردم در عرصه های مختلف و حمایت همه جانبه از سیاستهای اصولی حاکمیت را مهمترین عامل عبور پیروز کشور از شرایط سخت مالی و امنیتی بیان کرد و اضافه کرد: بدون شک اقتدار امروز نظام می تواند پشتوانه محکمی برای کوشش همه جانبه به منظور برطرف آسیب های موجود بویژه در حوزه های مالی و معیشتی و بی اثر کردن جنگ ادراکی دشمنان برای ناامید کردن مردم باشد.

شمخانی گفت: علی رغم مسائل و چالش های موجود منظره بسیار روشنی برای غلبه بر چالشها و شتاب گرفتن حرکت همه جانبه به سوی پیشرفت و توسعه و رفاه پیش روی کشور قرار گرفته است.

در این جلسه بعلاوه نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان دیدگاههای خود پیرامون موضوعات مختلف مالی،سیاسی، امنیتی و اجتماعی،راه کارها و نظرات کارشناسی خود برای مدیریت موثر بر چالشهای اصلی کشور را ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1870

به "در نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با شمخانی چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با شمخانی چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید