خبرنگاران برگزاری نخستین همایش علمی رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی

به گزارش مجله سفر به کانادا، تهران- خبرنگاران- نخستین همایش علمی رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی، در سالن همایش های بین المللی سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

خبرنگاران برگزاری نخستین همایش علمی رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ تک برگی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، نخستین همایش علمیرسانه ملی و تبلیغات بازرگانی 23 و 24 آذرماه 1399 به میزبانی دانشگاه صداوسیما در سالن همایش های بین المللی سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

علی طهماسبی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صدا و سیما و دبیر اجرایی این همایش با اعلام این خبر گفت: پیرو مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه صداوسیما در سال 1398 و در راستای انجام وظائف ذاتی این دانشگاه در زمینه تأمین نیازهای علمی و پژوهشی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، و با توجه به اهمیت، پیچیدگی و ابعاد مختلف تبلیغات بازرگانی در رسانه و با هدف حمایت از گسترش پژوهش در حوزه های نظری، فرهنگی، اجتماعی، سیاستگذاری و مدیریت تبلیغات بازرگانی، همایش مذکور با 72 مقاله جدید علمی و پژوهشی برگزار خواهد شد.

معاون پژوهشی دانشگاه صدا و سیما اضافه کرد: در 25 سال گذشته که پخش تبلیغات بازرگانی از رسانه ملی شروع شده این نخستین همایش علمی در این موضوع است. شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صداوسیما به عنوان رئیس همایش، حسن خجسته باقرزاده به عنوان نائب رئیس همایش و علیرضا پویا به عنوان دبیر علمی همایش طی یک سال گذشته جلسات مختلفی با صاحب نظران، مدیران رسانه ملی، متخصصان صنعت تبلیغات و اعضای هیات علمی همایش برگزار کردند تا نیازها و چالش های رسانه ملی و محورهای همایش شناسایی شود و ضمن انتشار فراخوان، برای پاسخ به آن نیازها طرح های پژوهشی در دانشگاه تعریف شد و از استادان متخصص جهت نگارش مقاله دعوت به عمل آمد. گردآوری تاریخ شفاهی مدیریت تبلیغات بازرگانی در رسانه ملی از جمله برنامه های این همایش بوده است.

دبیر اجرایی این همایش در ادامه گفت: استادان صاحب نامی از دانشگاه های معتبر کشور در کمیته علمی این همایش حضور داشتند از جمله: محسن اسماعیلی، رضا پورحسین، سیدمحمد مهدی زاده، شهاب الدین عادل، سیدمحسن هاشمی، محمد هادی همایون، امیدعلی مسعودی. بعضی استادان دانشگاه صدا و سیما نظیر علی دارابی، نعمتی انارکی،محسن شاکری نژاد، محمدصادق مرکبی و محمدحسین ساعی نیز با کمیته علمی همایش همکاری داشتند.

بنا به اعلام دبیرخانه همایش تعدادی از شخصیت های برجسته علمی کشور در عرصه رسانه، ارتباطات، جامعه شناسی و تبلیغات جهت ارائه مقاله در این همایش حضور خواهند داشت. استادان و پژوهشگران سراسر کشور بیش از 120 عنوان مقاله علمی به دبیرخانه همایش ارسال نموده اند که با توجه به داوری اجرا شده مقالات منتخب همزمان با همایش در شماره های ویژه نشریات علمی دانشگاه صداوسیما منتشر می شود و کتاب چکیده مقالات همایش نیز چاپ خواهد شد.

مقالات ارسالی به همایش توسط پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام ISC نمایه شده است و مباحث نظری در حوزه تبلیغات بازرگانی و رسانه، مباحث فرهنگی و اجتماعی و سیاستگذاری و مدیریت از محورهای اصلی این همایش جهت دریافت مقالات علمی بوده است.

ارائه مقالات برگزیده در قالب سخنرانی، برگزاری پنل های تخصصی در مورد محورهای موضوعی پژوهش و رونمایی از کتاب چکیده مقالات از دیگر برنامه های جانبی این همایش خواهد بود.

برنامه تفصیلی همایش و راه ثبت نام جهت شرکت در نشست ها به صورت مجازی متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1359

به "خبرنگاران برگزاری نخستین همایش علمی رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزاری نخستین همایش علمی رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید