حضور فارسی آموزان روسیه در نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش سفر به کانادا، دانشجویان شرکت کننده از دانشگاه های روسیه و مقدونیه در دوره دانش افزایی زبان فارسی، در غرفه بنیاد سعدی در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته حاضر می شوند.

حضور فارسی آموزان روسیه در نمایشگاه گردشگری تهران

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ارزان قیمت کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، گروهی 16 نفره از دانشجویان دانشگاه های روسیه و مقدونیه که به منظور گذراندن دوره یک هفته ای دانش افزایی زبان فارسی در بنیاد سعدی اقامت دارند، همزمان با حضور این بنیاد در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، در غرفه بنیاد سعدی حاضر می شوند.

در این دوره دانش افزایی کوتاه مدت، 15 دانشجو از هفت دانشگاه کشور روسیه و یک دانشجو از کشور مقدونیه شرکت نموده اند که در مدت حضور در تهران، 40 ساعت آموزشی مطابق با استاندارد مرکز آموزش بنیاد سعدی را می گذرانند.

این دانشجویان که در ابتدای حضورشان در آزمون معین سطح شرکت کردند در دو سطح مقدماتی و میانی، مهارت های زبان فارسی را با سرفصل های خواندن، درک شنیدن، دستور و نگارش و صحبت کردن، با تدریس متخصصین آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان(آزفا)، سپری خواهند کرد و پس از کسب نمره لازم در آزمون نهایی، گواهی انتها دوره با کد انحصاری از بنیاد سعدی دریافت می نمایند.

همچنین طی شش ساعت آموزش روزانه در این دوره دانش افزایی، کارگاه های فیلم و گفت و شنود، بیان شفاهی و ایران شناسی نیز برای این دانشجویان تشکیل می گردد.

این گروه از دانشجویان کشورهای روسیه و مقدونیه همچنین از اماکن فرهنگی و تاریخی تهران همچون برج میلاد، کاخ گلستان، ترنجستان بهشت، حسینیه جماران، موزه دفاع مقدس و بازار سنتی تجریش دیدن می نمایند.

با توجه به همزمانی حضور این فارسی آموزان با دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، این دانشجویان در این نمایشگاه نیز حاضر شده و از نزدیک با امکانات و خدمات داخلی و خارجی در حوزه گردشگری ایران آشنا می شوند.

دانشجویان روس حاضر در این دوره دانش افزایی از رشته های زبان و ادبیات فارسی، تاریخ و زبان شناسی در دانشگاه های آستاراخان، قازان، دولتی مسکو، سن پطرزبورگ، روابط بین الملل مسکو، زبان شناسی مسکو و فدرال اورال روسیه هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 686

به "حضور فارسی آموزان روسیه در نمایشگاه گردشگری تهران" امتیاز دهید

1 کاربر به "حضور فارسی آموزان روسیه در نمایشگاه گردشگری تهران" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور فارسی آموزان روسیه در نمایشگاه گردشگری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید