برگزاری آزمون استخدامی به همت جهاددانشگاهی در اردبیل همزمان با سراسر کشور

به گزارش مجله سفر به کانادا، خبرنگاران/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری آزمون های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل خبر داد.

برگزاری آزمون استخدامی به همت جهاددانشگاهی در اردبیل همزمان با سراسر کشور

مهران اوچی اردبیلی 17 تیر با بیان این خبر اضافه کرد: این آزمون ها به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل روز جمعه 20تیرماه از ساعت 9 صبح در دانشگاه پیام نور اردبیل با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: 751 نفر از استان اردبیل برای شرکت در آزمون های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران ثبت نام کرده اند که از این تعداد 282 نفر زن و 469 نفر مرد هستند.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه شرکت کنندگان از روز دوشنبه 16 تیرماه با مراجعه به سامانه مرکز آزمون به نشانی www.hrtc.irکارت شرکت در آزمون خود را دریافت کرده اند، گفت: متقاضیان می توانند طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ، 18 و 19 تیرماه برای رفع نقایص کارت ورود به جلسه خود به معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واقع در شهرک کارشناسان، فاز 3، میدان شفا، طبقه دوم ساختمان جهاددانشگاهی استان مراجعه کنند.

اوچی اردبیلی توضیح داد: آزمون های آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، استخدامی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شرکت صنایع شیر ایران با مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام بلامانع بودن آن در استان اردبیل هم برگزار می شود.

وی با بیان اینکه تمام داوطلبان و عوامل اجرایی ملزم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند، ادامه داد: قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون، استفاده از ماسک برای همه داوطلبان الزامی می باشد و با وجودی که در کارت ورود به جلسه الزام همراه داشتن ماسک به صراحت توضیح داده شده با این حال برای کلیه داوطلبان ماسک و پد الکی نیز تهیه شده است.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه بر اساس دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت، بخش باجه امانات در این آزمون ها حذف شده است، از داوطلبان خواست از همراه داشتن وسایل اضافی مانند کیف دستی، تلفن همراه و غیره جدا خودداری کنند.

وی به برخی اقدامات مهم بهداشتی در نظر گرفته شده برای برگزاری این آزمون جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: تکمیل فرم خود اظهاری قبل از صدور کارت ورود به جلسه، رعایت فاصله مناسب صندلی ها، گندزدایی سالن ها یک روز قبل از برگزاری آزمون و استفاده از پد الکی برای ضدعفونی کردن انگشت، از جمله تمهیدات در نظر گرفته شده برای برگزاری آزمون است.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه نتایج این آزمون ها، نیمه دوم مرداد از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد، گفت: در آزمون آموزشیاران بر اساس مفاد مندرج در دفترچه آزمون، نمره منفی لحاظ نخواهد شد و کسب حداقل 50 درصد نمره بر اساس ضوابط اعلام شده، شرط قبولی در آزمون مذکور است؛ اما در آزمون های ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر افراد برتر بر اساس کسب بیشترین امتیاز (نمره فضلی) در شغل محل انتخاب و جهت طی سایر مراحل آزمون شامل مصاحبه های عمومی و تخصصی بر اساس چند برابر ظرفیت معرفی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1136

به "برگزاری آزمون استخدامی به همت جهاددانشگاهی در اردبیل همزمان با سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون استخدامی به همت جهاددانشگاهی در اردبیل همزمان با سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید