همراه اول برنده تندیس سیمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد

به گزارش مجله سفر به کانادا، همراه اول تندیس سیمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور را دریافت کرد و بابت مسئولیت پذیری و تاب آوری سازمانی در دوران کووید 19 و بعلاوه مسئولیت اجتماعی سازمان در حوزه سلامت مورد تقدیر نهاده شد.

همراه اول برنده تندیس سیمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور روز دوشنبه یکم اسفند 1401 با حضور شرکت های بزرگ صنعتی مسئولیت پذیر در حوزه سلامت کشور در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

این جشنواره که با رویکرد ارتقای سلامت محصولات، خدمات و معرفی برند های سلامت محور برگزار گردید، در پی بهبود نظام سیاست گذاری و برنامه ریزی ارتقای سلامت در سطح کلان کشور بود.

همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه توانست در این رویداد که به جد دنبال معین جهت در اولویت های بنگاه های مالی به منظور ارتقای سلامت فراوریات و خدمات بود، تندیس سیمین سه ستاره را کسب کند.

بعلاوه هیات داوران این جشنواره پس از پایش سازمان های مسئولیت پذیر و جوابگو در حوزه سلامت کشور، با اعطای دو تقدیرنامه مسئولیت پذیری و تاب آوری سازمان در دوران کووید 19 و پاندمی بیماری های نوظهور و مسئولیت اجتماعی سازمان در حوزه سلامت به همراه اول بابت اقدامات شایسته و دستاورد های موثر این شرکت تقدیر و تجلیل به عمل آورد.

این جشنواره در کوشش است با ایجاد هم افزایی و همکاری بین بخشی میان سازمان های متولی حوزه سلامت، جوامع علمی و صنایع فراوریی و خدماتی کشور، نقشی تاثیر گذار در ایجاد نگرش، فرهنگ فراوری، عرضه و استفاده از محصولات سلامت محور ایفا نماید.

از همین رو با شعار با هم برای ایرانی سالم تر می کوشد تا با همکاری و مشایعت سازمان ها و نهاد های متولی صنعت سلامت محور نظیر سازمان غذا و دارو، سازمان ملی استاندارد، وزارت صنعت معدن و تجارت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت ورزش و جوانان و وزارت جهاد کشاورزی به طراحی، اجرا و حمایت از اقدامات انجام شده در حوزه سلامت بپردازد و سلامت را در مرکز توجه و اولویت سیاست ها و برنامه بنگاه های مالی قرار دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2239

به "همراه اول برنده تندیس سیمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول برنده تندیس سیمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید