از مدیران متخلف شکایت می کنیم

به گزارش مجله سفر به کانادا، خبرنگاران/یزد خزانه دار جامعه هتلداران کشور و رئیس جامعه هتلداران یزد با انتقاد به کوتاهی دستگاه ها در مقابل اجرای مصوبات حمایتی ستاد کرونا، گفت: باتوجه به شرایط نامطلوب حاکم بر هتل ها، اگر این فرایند ادامه پیدا کند از طریق محاکم قضایی از مدیران متخلف شکایت می کنیم.

از مدیران متخلف شکایت می کنیم

سیدامیرناصر طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ضمن انتقاد به شرایط حاکم در اجرای مصوبات ستاد کرونا اظهار کرد: با وجود مصوباتی که منجر به اعمال محدودیت های متعدد شد و با توجه به این که یزد جزو شهرهایی بود که از ابتدا به صورت خودجوش توسط اصناف گردشگری تعطیل شد و سپس بیشترین همراهی را این صنف و صنعت داشت، مصوبات حمایتی ستاد کرونا به خوبی در این باره برای این بخش اجرایی نشد.

وی با گلایه از کوتاهی در اجرای مصوبات حمایتی کرونا در استان شرح داد: ستاد ملی کرونا در بخش تسهیلات، وام ها و شرایطی را برای بخش گردشگری در نظر گرفت اما با بیشترین چالش ها در این حوزه روبرو شدیم.

این مسئول با بیان این که برخورد بانک ها بسیار بد بود، شرح داد: نه تنها بانک ها بلکه دستگاه های خدمات رسان هم به مصوبات کرونا بی توجهی کردند.

وی با بیان این که دستگاه ها و بانک ها نسبت به مصوبات حمایتی ستاد کروان اظهار بی اطلاعی می کنند، گفت: حتی زمانی که نیروهایمان نیز بیکار بودند، بیمه آن ها طبق موعد پرداخت شد و نسبت به پرداخت حقوق پرسنل و سایر شرایط به وجود آمده اقدام کردیم اما با وجود همه جلسات و هماهنگی ها، مصوبات را زیر پا گذاشتند و مدیر دستگاه های مربوطه هم اظهار بی اطلاعی کرد.

این مسئول با بیان این که اجرای مصوبات اختیاری نیست، نسبت به عملکرد دستگاه ها ابراز ناراحتی کرد و با بیان این که تا به امروز 35 درصد از شاغلان این صنف و صنعت از گردشگری خارج شده اند، شرح داد: با این عملکرد در قبال این صنعت، گردشگری را از بین خواهید برد.

خزانه دار جامعه هتلداران کشور و رئیس جامعه هتلداران استان یزد، خاطرنشان کرد: باتوجه به شرایط نامطلوب حاکم بر هتل ها، اگر این فرایند ادامه پیدا کند، از طریق محاکم قضایی از مدیران متخلف شکایت می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1725

به "از مدیران متخلف شکایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از مدیران متخلف شکایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید