کسب و کار

840 هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل داده شد

به گزارش خبرنگاران، جعفر کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: در دهه60 تعاونی های مصرف در ذهن مردم ثبت شدند زیرا یاری های بسیار خوبی به حاکمیت برای فراوری کالای اساسی ارائه می دادند.

28 شهریور 1399

اعلام کشف سکه های 3000 ساله در تهران

ایسنا/ براساس سخنان رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، کشف سکه های 3000 ساله در تهران صورت پذیرفت.

21 شهریور 1399

قرارداد های اجاره اتوماتیک تمدید می شود؟

خبرگزاری خبر آنلاین: نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید بر اینکه افزایش نرخ اجاره بها را نداشته باشیم، امر بعیدی است، شرح داد: به خصوص اینکه کاری نکرده ایم تا قیمت اجاره بها کاهش یابد، بنابراین نشانه هایی مبنی بر اینکه قیمت اجاره بها و عواملی که...

18 شهریور 1399

فعال شدن 7 صندوق جسورانه بورسی در سازمان بورس

مدیر ارتباط با مشتری صندوق نوآوری و شکوفایی از فعال شدن 7 صندوق جسورانه بورسی در فرابورس اطلاع داد.

16 شهریور 1399

برگزاری آزمون استخدامی به همت جهاددانشگاهی در اردبیل همزمان با سراسر کشور

خبرنگاران/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری آزمون های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل خبر داد.

16 شهریور 1399

10 کمدی برتر قرن بیست ویکم به انتخاب مجله RollingStone

خبرنگاران: این روز ها بیشترمان خواسته یا ناخواسته در قرنطینه خانگی به سر می بریم و با انبوهی از اخبار محاصره شده ایم. این وسط شاید به نظر برسد معرفی کمدی هایی که منتقدان رولینگ استون از میان فیلم های قرن بیست ویکم برگزیده اند چندان متناسب با حال و روزمان...

13 شهریور 1399

روحانی: دستگاه های ذیربط موانع گسترش کسب وکارهای مجازی را رفع کنند

رئیس جمهور، دستگاه های ذیربط را موظف کرد در جهت رفع موانع گسترش کسب و کارهای مجازی اقدام کرده و برای کمک به رونق آن دسته از کسب و کارهایی که در ایام کرونا رونق یافته و استعداد افزایش اشتغال در آنها بیش از دیگران است، برنامه ریزی کنند.

12 شهریور 1399

نوکیا برای کاهش هزینه ها 1200 کارمند خود را اخراج می نماید

نوکیا اعلام نموده بیش از 1200 کارمند خود را در زیرمجموعه آلکاتل لوسنت اینترنشنال اخراج می نماید.

8 شهریور 1399

آغاز معاملات دارا یکم در بورس از فردا ، ارزش روز دارا یکم چقدر است؟

به گزارش خبرنگاران، با توجه به فرایند صعودی شاخص بازار سهام آخرین محاسبات نشان می دهد که ارزش روز دارا یکم تا پیش از آغاز معاملات آن، به حدود 4.5 میلیون تومان رسیده است.

5 شهریور 1399

کاهش 20 هزار تومانی قیمت گوشت در بازار

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از فرایند کاهشی قیمت گوشت گوسفندی طی ماه های اخیر اطلاع داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 90 هزار تومان به مغازه دار و 97 تا 98 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می گردد.

31 مرداد 1399

مفاسد خصوصی سازی حامی پرورانه

1. سفره های کوچک شده، محصول یک سیاست گذاری است. همه ما ایران دوستان از شنیدن خبر خودکشی ناشی از استیصال هم وطنان و هم وندان خود رنج می کشیم در کنار شوک های ارزی، کسری مالی دولت و سوداگری برخی بانک های خصوصی، اخبار نیشکر هفت تپه، تخلفات خودرویی ها، واگذاری...

28 مرداد 1399

ابلاغ دستورالعمل بهداشتی برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه آزاد

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل بهداشتی برگزاری امتحانات حضوری این دانشگاه را به رؤسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) ابلاغ کرد.

18 مرداد 1399

کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور، تاکسیرانی در خصوص تاکسی های بدون پلاک پاسخگو باشد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به کشف تاکسی های بدون پلاک در پارکینگ ها گفت: سازمان تاکسیرانی باید جوابگوی این پرسش باشد که چرا این خودروها در بازار عرضه نشده است.

17 مرداد 1399

تکمیل پروژه گردشگری پارک آبی یاسوج نیازمند 120میلیارد ریال اعتبار است

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکمیل مجموعه تفریحی و گردشگری پارک آبی یاسوج نیازمند 120 میلیارد ریال اعتبار است.

13 مرداد 1399

خبرنگاران کشف 153 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

اهواز - خبرنگاران - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 153 قبضه سلاح غیرمجاز با اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات در پی مطالبات مردمی درسطح استان کشف شد.

12 مرداد 1399

زندگی رمز آلود بی حاشیه ترین بازیگر ایرانی

ایرنا/ پارسا پیروزفر را به عنوان یکی از بی حاشیه ترین بازیگران ایرانی می شناسند و شاید از نقطه های جذاب این بازیگر همین باشد. بازیگری که برخلاف بسیاری از بازیگران خوب می داند نباید در مورد هر موضوعی اظهارنظر کند.

11 مرداد 1399

تجاوز جنسی به بازیکن NFL در هواپیمای یونایتد ایرلانیز

یک بازیکن شاغل در لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی (NFL) به اتهام تجاوز جنسی از شرکت مشهور و قدیمی خطوط هوایی آمریکا شکایت کرد.

3 مرداد 1399

خبرنگاران کرونا استفاده از اینترنت ثابت در کهگیلویه وبویراحمد را 25 درصد افزایش داد

یاسوج - خبرنگاران- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه وبویراحمد گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا و انجام بعضی طرح های مقابله ای و کنترلی (در خانه ماندن) میزان استفاده از پهنای باند ثابت در این استان از حدود پنج درصد قبل از بروز این بیماری هم اینک به...

2 مرداد 1399

نبود برنامه ملی در آمریکا و شروع فعالیت ها در ایالت ها، چه چیز در انتظار دولت ترامپ است؟

ایرنا نوشت: دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دلیل نداشتن برنامه ای ملی برای مدیریت بحران کرونا با انتقادهای شدیدی روبه روست و حال آنکه برخی ایالت های این کشور شروع به ازسرگیری فعالیت های کرده اند.

1 مرداد 1399

الکامپ هوشمند انتهای شهریورماه برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان نظام صنفی کشور، الکامپ آینده که برگزاری آن در پی ملاحظات بهداشتی برای فاصله گذاری اجتماعی به تاخیر افتاده بود در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه ها به انتهای شهریورماه انتقال پیدا کرده و در برگزاری آن کوشیده شده است...

18 تیر 1399
تعداد: (129)