گلر پرسپولیسی در تهران قرارداد بست ، گزینه نکونام استقلالی می گردد؟

به گزارش مجله سفر به کانادا، گلر سابق تیم پرسپولیس پس از حضور مهدی رحمتی در نساجی و پیوستن رشید مظاهری به این تیم، جمع نساج ها را ترک کرد.

گلر پرسپولیسی در تهران قرارداد بست ، گزینه نکونام استقلالی می گردد؟

به گزارش خبرنگاران علیرضا حقیقی با درخشش در ترکیب پرسپولیس خود را به فوتبال ایران معرفی کرد و سپس برای ادامه فوتبال خود راهی خارج کشور شد. او پس از سال ها بازی در تیم های اروپایی و بعلاوه حضور در ترکیب دروازه تیم ملی به لیگ برتر بازگشت تا در نساجی به فوتبال خود ادامه بدهد.

حقیقی البته در این بین برای یک دوره راهی گل گهر شد اما باز هم به نساجی بازگشت تا در شرایطی که این تیم قائمشهری شرایط خوبی نداشت، او به یکی از مهره های تاثیرگذار و اصلی تیمش تبدیل گردد.

گلر سابق تیم پرسپولیس پس از حضور مهدی رحمتی در نساجی و پیوستن رشید مظاهری به این تیم، جمع نساج ها را ترک کرد و در این مدت سایر پیشنهادات خود را آنالیز کرد تا در نهایت با تیم فوتبال طرفدار به توافق برسد.

طرفدار پس از قطع همکاری با ساکت الهامی، با راهنمایی محمود فکری وارد رقابت های فصل آینده خواهد شد، سال گذشته محمدرضا خالدآبادی را درون دروازه خود داشت و حالا با حضور دروازه سابق تیم ملی ایران در دروازه خود لیگ آینده را شروع می نماید. البته ممکن است خالد آبادی با این انتقال راهی استقلال گردد چرا که گفته می گردد این بازیکن از سوی آبی ها پیشنهاد دارد.

علیرضا حقیقی در 35 سالگی سابقه نزدیک به دو دهه حضور جدی در فوتبال ایران را دارد و باتجربه ترین دروازه بان حال حاضر لیگ برتر محسوب می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 تیر 1402 بروزرسانی: 17 تیر 1402 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2294

به "گلر پرسپولیسی در تهران قرارداد بست ، گزینه نکونام استقلالی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلر پرسپولیسی در تهران قرارداد بست ، گزینه نکونام استقلالی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید