چرا تصمیمات چندگانه درباره ساعت کاری گرفته می گردد؟ ، سلامت کارگران و کارمندان ادارات در خطر است

به گزارش سفر به کانادا، نماینده مردم تهران در مجلس از بازگشت ساعت کاری ادارات به روال عادی انتقاد کرد و گفت: آیا کارمندان و کارگران رویین تن هستند؟

چرا تصمیمات چندگانه درباره ساعت کاری گرفته می گردد؟ ، سلامت کارگران و کارمندان ادارات در خطر است

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، فریده اولادقباد اظهار کرد: چرا تصمیمات چندگانه درباره ساعت کاری ادارات گرفته می گردد؟ مگر بنا بر مصوبه ستاد مقابله با کرونا که هدف اصلی آن پیشگیری و کنترل این بیماری و صیانت از جان افراد است برای کاهش ساعت اداری تصمیم گرفته نشده بود، پس چرا این کاهش ساعت کاری برای کارگران و کارمندان اجرایی نشد؟

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: آیا کارمندان و کارگران رویین تن هستند؟ مگر این امکان وجود ندارد که این افراد برای خانواده هایشان ناقل ویروس شوند؟ درخواست ما این است در مواردی که امکان دورکاری و یا شیفتی شدن ادارات هست این کار انجام گردد و در غیر این صورت نسبت به کاهش ساعت کاری ادارات اقدام گردد.

این نماینده مجلس ادامه داد: بسیاری از کارگران و کارمندان سلامتشان در معرض خطر است، چه نهادی جوابگوی آنها خواهد بود؟ همچنین این سوال وجود دارد که آیا برای ضدعفونی کردن محل کار کارمندان و کارگران که می تواند آلودگی زیادی داشته باشد فکری شده است؟

اولادقباد ضمن قدردانی از کادر پزشکی، پرستاری و بهداشت و درمان برای انجام رسالت خطیر خود در این موقعیت همچنین خواهان ارائه گزارشی درباره میزان تجهیزات در اختیار بیمارستان ها برای مقابله با کرونا شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 864

به "چرا تصمیمات چندگانه درباره ساعت کاری گرفته می گردد؟ ، سلامت کارگران و کارمندان ادارات در خطر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا تصمیمات چندگانه درباره ساعت کاری گرفته می گردد؟ ، سلامت کارگران و کارمندان ادارات در خطر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید