پاسخ نیکزاد به شائبه حقوق 80 میلیونی در مجلس

به گزارش مجله سفر به کانادا، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده اراک در مورد احتمال دریافتی 80 میلیونی مجلسی ها گفت: کسی در مجلس حقوق 80 میلیونی نمی گیرد.

پاسخ نیکزاد به شائبه حقوق 80 میلیونی در مجلس

به گزارش ایسنا، محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در مورد حذف ارز 4 هزار و 200 تومانی در بودجه 1401 گفت: متأسفانه معلوم نیست که این ارز به چه کسی داده می شود؟

با این حال درخواست ما این است که دولت با حذف ارز 4 هزار و 200 تومانی برای خود کیسه ندوزد و به فکر معیشت مردم باشد.

فیش حقوقی 80 میلیون تومانی متعلق به کیست؟

این عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس گفت: امروز فیش های حقوق نجومی از مجلس صادر شده است، جلوی این ریخت و پاش ها و حقوق های نجومی را بگیرید.

فیش حقوقی 80 میلیون تومانی متعلق به کیست؟ اگر صحت دارد، مجلس موضع رسمی بگیرد و هیئت رئیسه برخورد کند.

بانک مسکن پاداش دریافتی هیئت مدیره را اعلام کند

کننده مردم اراک در مجلس شرایط اجتماعی - اقتصادی ایران را ناعادلانه و تبعیض آمیز توصیف کرد و گفت: کارگران ما 4 میلیون حقوق می گیرند و بعضی افراد حقوق چند ده میلیونی می گیرند.

گزارش هایی از پاداش هیئت مدیره های بانک ها به گوش می رسد که در سال 1398 برای خودشان 120 تا 180 میلیون تومان پاداش رد کردند. بانک مسکن به صراحت اعلام کند که هیئت مدیره آن ها علی رغم دریافت حقوق، چقدر پاداش گرفتند؟

آصفری تأکید کرد: مردم از این موارد ناراضی هستند. مردم می توانند تحریم ها را تحمل کنند، اما ناعدالتی، فاصله طبقاتی، تبعیض و ناکارآمدی و زندگی اشرافی یک مدیر را نمی پذیرند.

حقوق کنندگان مجلس زیر 20 میلیون تومان است

علی نیکزاد که اداره جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر شفاهی گفت: کنندگان نباید مطالبی را که در شبکه های مجازی مطرح می شود را در تریبون مجلس بگویند.

کسی در مجلس حقوق 80 میلیونی نمی گیرد. چنین مبلغی در هیئت رئیسه مجلس وجود ندارد. صبح امروز در برنامه سلام تهران حضور داشتم و مطلبی در همین مورد گفته شد که خلاف واقعیت است.

این عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه حقوق کنندگان مجلس زیر 20 میلیون تومان است، گفت: جایگاه ساختاری کنندگان در کشور، به مقدار یک بخشداری نیست. مطالبی که در شبکه های اجتماعی گفته می شود را از تریبون مقدس مجلس مطرح نکنید.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2005

به "پاسخ نیکزاد به شائبه حقوق 80 میلیونی در مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ نیکزاد به شائبه حقوق 80 میلیونی در مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید