شرایط راه ها در روز بازگشت از سفرهای نوروزی، ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز

به گزارش مجله سفر به کانادا، صبح امروز شرایط تردد در محورهای برون شهری به گونه ای بوده که ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا مجلار و محدوده های مکارود و هزارچم و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده های بایجان، شاهاندشت، گزنک و آب اسک گزارش شده است.

شرایط راه ها در روز بازگشت از سفرهای نوروزی، ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز

مرکز مدیریت راه های کشور خاطرنشان کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا مجلار و محدوده های مکارود و هزارچم و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده های بایجان، شاهاندشت، گزنک و آب اسک گزارش شده است.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، صبح امروز شرایط تردد در محورهای برون شهری به گونه ای بوده که ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا مجلار و محدوده های مکارود و هزارچم و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده های بایجان، شاهاندشت، گزنک و آب اسک گزارش شده است.

براساس این گزارش، در محورهای فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت تردد روان است و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت تردد با تغییر مسیر را محور قدیم خرم آباد - پلدختر خاطرنشان کرد که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می گردد. محورهای دارای انسداد فصلی نیز لاسم - ارجمندوازک - بلده، سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، نو هشتگرد - طالقان، گنجنامه - تویسرکان و پونل - خلخال اعلام شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 فروردین 1402 بروزرسانی: 13 فروردین 1402 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2253

به "شرایط راه ها در روز بازگشت از سفرهای نوروزی، ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط راه ها در روز بازگشت از سفرهای نوروزی، ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید