نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت شیراز تقویت می گردد

به گزارش سفر به کانادا، خبرنگاران/فارس جانشین رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان شیراز بر اعمال شدید محدودیت ها تاکید و اعلام کرد: نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت در سطح شهرستان تقویت خواهد شد.

نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت شیراز تقویت می گردد

عبدالرسول حقیقی در جلسه ستاد کرونای شهرستان شیراز با اشاره به شرایط قرمز بسیاری از نقاط استان فارس و افزایش آمار فوتی ها، اضافه نمود: بر اساس شاخص های ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نظارت بر اجرای دقیق مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، در تمام اماکن عمومی و نیز دقت بر حسن عملکرد ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان، بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

به گزارش سفر به کانادا به نقل از فرمانداری شیراز، حقیقی ضمن تاکید بر اعمال بی چون و چرای محدودیت ها، از برخورد با متخلفین برابر مقررات و ضوابط اطلاع داد و گفت: هرگونه مراسم فرهنگی، هنری، مذهبی، همایش، سمینار، رویدادهای اجتماعی و مردمی و تجمعات خانوادگی از قبیل مراسم عروسی و عزا در تالارهای پذیرایی تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

وی فعالیت رستوران ها را تنها به صورت بیرون بر مجاز دانست و با تاکید براینکه فعالیت باشگاه های ورزشی و استخرها ممنوع است، گفت: برای قطع زنجیره انتقال کرونا و کنترل شیوع بیش از پیش بیماری در شهرستان شیراز، تیم های نظارتی تقویت خواهند شد و روزانه 4 اکیپ با همکاری سازمان صمت، اتحادیه نانوایان، اتاق اصناف و شرکت غله به اتفاق ناظر و بازرس بهداشت، از واحدهای نانوایی سرکشی و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.

جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونای شهرستان شیراز ابراز امیدواری کرد که با تعامل خوب همه مردم شهرستان و کوشش تیم های نظارتی و اجرایی شاهد انتها این روزهای سخت باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1154

به "نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت شیراز تقویت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت شیراز تقویت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید