ممنوعیت برگزاری کلاس های آموزشی حضوری تا زمان بازگشایی رسمی مدارس

به گزارش سفر به کانادا، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام ممنوعیت برگزاری هرگونه کلاس آموزشی حضوری تا زمان بازگشایی رسمی مدارس گفت: با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست از مدارس درخواست جدی داریم که به صورت قطعی از برگزاری کلاس های آموزشی خودداری نمایند.

ممنوعیت برگزاری کلاس های آموزشی حضوری تا زمان بازگشایی رسمی مدارس

به گزارش سفر به کانادا از ایسنا، مسعود ثقفی در جمع سفر به کانادا در این باره گفت: از آنجایی که شرایط کشور به لحاظ همه گیری ویروس کرونا با توجه به توصیه ستاد مرکزی مقابله با کرونا، شرایط شنماینده ای است و هر روز شاهد افزایش آمار مشکلاتی که بابت این بیماری پدید می آید هستیم و سلامت دانش آموزان برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا اعلام می کنم که هرگونه فعالیت فوق برنامه آموزشی درسی در مدارس شهر تهران تا شروع بازگشایی مدارس به صورت کامل ممنوع است.

وی اضافه کرد: هیچ مدرسه ای اجازه ندارد کلاس های حضوری برای دانش آموزان برگزار کند و در آن کلاس ها آموزش های درسی ارائه کند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام ممنوعیت برگزاری هرگونه کلاس آموزشی حضوری درسی گفت: اگر والدین با مواردی بر خلاف این مورد روبرو شدند و مدرسه ای تخلف کرد بلافاصله به واحد ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهر تهران با شماره 88964006 اعلام نمایند. بازرسان ما حضور پیدا نموده و در صورت احراز تخلف برخورد می نمایند.

ثقفی تاکید نمود که برای برگزاری هرگونه کلاس تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم و با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست درخواست جدی از مدارس داریم که به صورت قطعی از برگزاری کلاس های آموزشی خودداری نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1118

به "ممنوعیت برگزاری کلاس های آموزشی حضوری تا زمان بازگشایی رسمی مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت برگزاری کلاس های آموزشی حضوری تا زمان بازگشایی رسمی مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید