اقامت سلبریتی های ایران در کشور کانادا

به گزارش سفر به کانادا، کوشش سلبریتی ها برای دریافت تابعیت دوم به وسیله تولد فرزند، همیشه مورد نقد جدی مردم واقع شده خصوصا وقتی غالبا این اتفاق از سوی کسانی روی می دهد که همیشه داعیه وطن پرستی و عشق به میهن دارند.

اقامت سلبریتی های ایران در کشور کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، به تازگی گویی مد شده است که چهره های مشهور هنری، ورزشی یا حتی فرزندان بعضی چهره های سیاسی برای به جهان آوردن فرزند خود به آمریکا یا یکی از کشور هایی که قانون ارائه تابعیتشان براساس خاک و تولد در سرزمین شان اعطا می گردد سفر می نمایند. این مسئله به خصوص در سال های اخیر در کشور ما به یکی از موضوعات لوکس خانواده های ثروتمند تبدیل شده است. در همین یکی دو سال اخیر بار ها اخباری از این دست را شنیده ایم و تصاویر به اشتراک گذاشته شده از این دو تابعیتی های کوچک که مزایایی را برای تابعیت پدر و مادرانشان هم فراهم می نمایند، در شبکه های اجتماعی دیده ایم. کوشش سلبریتی ها و ثروتمندان برای دریافت تابعیت دوم به وسیله تولد فرزند، در فضای عمومی جامعه همیشه مورد نقد جدی مردم واقع شده خصوصا وقتی غالبا این اتفاق از سوی کسانی روی می دهد که همیشه داعیه وطن پرستی و عشق به میهن دارند.

فریبا نادری، مهناز افشار، رضا قوچان نژاد، بنیامین بهادری، روناک یونسی، محسن تنابنده، شیلا خداداد، سام درخشانی و... از جمله کسانی هستند در چند سال اخیر فرزندان خود را در خارج از کشور به جهان آورده اند.

حالا این روز ها مبحثی که در فضای مجازی داغ شده سفر حاشیه ساز رامبد جوان و نگار جواهریان-که اکنون باردار است- به کاناداست. گرچه این دو بازیگر، هدف سفرشان را اکران فیلم قانون مورفی در تورنتو اعلام نموده اند، اما شواهد نشان می دهد که شاید قصدشان از این سفر متولد شدن فرزندشان در این کشور است. درواقع از آن جایی که نگار جواهریان به احتمال زیاد اجازه دو پرواز با این طول مدت برای بازگشت نخواهد داشت مخاطبان بر این عقیده هستند در همان کشور فارغ خواهد شد و اصل سفر نه برای اکران یک فیلم سینمایی بلکه برای تولد فرزندشان در کشوری که آمال و آرزو های بعضی سلبریتی ها به نظر می رسد، است.

گرچه این دو بازیگر تاکنون به ماجرای تولد فرزندشان در کانادا واکنشی نشان نداده اند، اما باید از مجری مشهور تلویزیون پرسید دم خروس را باور کنم یا قسم حضرت عباس! آنهمه فریاد های مقابل دوربین که مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم، ایران خیلی خوبه را باور کنیم یا اینهمه کوشش برای به جهان آوردن دخترتان، صد ها کیلومتر دور از خاک ایران و در کشوری که بار ها دشمنی اش را با ایران به اثبات رسانده؟!

اگر بخواهیم جانب انصاف را در نظر بگیریم شاید این حق تمام شهروندان باشد که هر جا و در هر کشوری که دوست دارند فرزندشان را به جهان آورند، اما آن وقتی موضوع با انتقاد جدی کاربران و مخاطبان روبرو می گردد که معمولا کسانی دست به این کار می زنند که همیشه از عشق به میهن سخن گفته اند و نوشته اند. درواقع پذیرفته نیست کسی که در آنتن تلویزیون بار ها از عشق به ایران سخن به میان آورده حالا حتی حاضر نباشد دخترش شناسنامه ایرانی بگیرد.

به هرحال باید منتظر ماند تا ببینیم رامبد جوان هم به جمع کسانی خواهد پیوست که فرزندش را در کشوری به جهان خواهد آورد که پاسپورت دیگری بگیرد یا خیر. در جهان کشور های زیادی نیستند که به شرط تولد فرزند پاسپورت آن کشور را به نوزاد بدهند و در بین آن ها شاید کانادا بهترین آن ها از لحاظ رفاه باشد!

منبع: تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 314

به "اقامت سلبریتی های ایران در کشور کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "اقامت سلبریتی های ایران در کشور کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت سلبریتی های ایران در کشور کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید