محصولات انیمیشن سازان ایرانی در بازار های جهانی عرضه می گردد

به گزارش سفر به کانادا، یک شرکت دانش بنیان ایرانی توانسته محصولات انیمیشنی خود را به بیش از 7 کشور دنیا صادر کند.

محصولات انیمیشن سازان ایرانی در بازار های جهانی عرضه می گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ کاتالوگ a4 از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک شرکت دانش بنیان انیمیشن سازی توانسته است با ایستادگی در برابر تحریم های یکجانبه و ظالمانه، با رویکردی جدید ضمن دریافت سفارش کار از کشور های مختلف مانند انگلستان، روسیه، آلمان، یونان و … در فراوری محصول نهایی این کشور ها مشارکت کند.

انیماتور های ایرانی در این شرکت با فراوری سکانس های مختلف انیمیشنی و صادرات آن به کشور های مقصد، در پروسه ملی ارزآوری مشارکت می نمایند.

شرکت استودیو هورخش با 15 سال سابقه کار توانست تا با فراوری انیمیشن آخرین داستان را به عنوان نماینده ایران به مراسم اسکار 2020 معرفی کند. مضمون این محصول پویا نمایی، داستان های شاهنامه است.

با حمایت زیست بوم توسعه صنایع خلاق وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محصولات وابسته به این انیمیشن مانند لوازم التحریر، کیف، جاسوئیچی، .. به عنوان محصول صنایع خلاق و فرهنگی روانه بازار خواهد شد.

فراوری بازی رایانه ای و ایجاد مدرسه آنلاین بخش دیگری از فهالیت های این مجموعه را شامل می گردد.

بازار رو به گسترش انیمیشن در ایران از جمله عرصه های است که پتانسیل بالای برای ارز آوری و ایجاد اشتغال برای نیرو های متخصص دارد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت از شرکت های خلاق و دانش بنیانی که در زمینه فراوری محصولات فرهنگی و خلاق، فعال هستند، کوشش دارد تا اشتغال زایی مبتنی بر فناوری مدرن را توسعه بخشد.

با حمایت این معاونت، متخصصین انیماتور، بدون مهاجرت در ایران محصولات متنوع مبتنی بر انیمیشن را فراوری می نمایند و آن را به شرکت های بین المللی صادر می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 847

به "محصولات انیمیشن سازان ایرانی در بازار های جهانی عرضه می گردد" امتیاز دهید

2 کاربر به "محصولات انیمیشن سازان ایرانی در بازار های جهانی عرضه می گردد" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات انیمیشن سازان ایرانی در بازار های جهانی عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید