مجلس به موضوع گرانی ها ورود کرد

به گزارش سفر به کانادا، علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی به همراه 14 نماینده دیگر در تذکری خطاب به سیدعلیرضا آوایی وزرای دادگستری، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از قیمت های نجومی میوه انتقاد کردند.

مجلس به موضوع گرانی ها ورود کرد

به گزارش تسنیم، در مشروح تذکر این 15 نماینده به وزرای کشاورزی، دادگستری و صمت آمده است:

چرا در بازار میوه و مایحتاج ضروری خانواده ها با قیمت های نجومی عرضه می گردد؟ آیا میوه هم به تحریم ارتباط دارد؟. متأسفانه در ایام پایانی سال شاهد افزایش بی حساب و کتاب میوه و اقلام مایحتاج ضروری خانواده ها هستیم و سود ناشی از این افزایش قیمت اجناس از جیب مردم به کام عده ای دلال می رود آیا دولت تماشاچی است یا برنامه ای برای مدیریت این بازار دارد؟ اگر برنامه ای هست چرا همچنان بازار رها شده است.

بعضی از نمایندگان ازجمله شهباز حسن پور و محمدرضا پورابراهیمی نمایندگان سیرجان و کرمان در جلسات علنی مجلس در زمان آنالیز بودجه درتذکرات شفاهی خود خطاب به مسئولان مربوطه درباره گرانی میوه و مایحتاج مردم در ایام پایانی سال تذکر داده بودند.

گفتنی است امروز جلسه ویژه کمیسیون مالی مجلس با حصور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تنضیم بازار و همچنین کنترل قیمت ها در ایام عید برگزار می گردد؛ همچنینی سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس نیز از برگزاری جلسه این کمیسیون با مسئولان وزارتخانه های صمت و جهاد کشاورزی درباره افزایش قیمت مرغ و میوه خبر داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1546

به "مجلس به موضوع گرانی ها ورود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس به موضوع گرانی ها ورود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید