ماجرای دخترانی که برای پروین صف می کشیدند!

به گزارش مجله سفر به کانادا، علی پروین چه در دوران بازیگری دارد و چه در دوران مربیگری از محبوب ترین چهره های فوتبال ایران بود و خیلی ها الان هم او را با فاصله محبوب ترین فوتبالیست تاریخ ایران می دانند.

ماجرای دخترانی که برای پروین صف می کشیدند!

علی پروین که در دوران فوتبال محبوبیت بسیار عجیبی داشت، یک روز که مهمان خبر ورزشی بود، حرف های جالب می زد که بد ندیدیم آن ها را برایتان نقل کنیم.

چهره دوست داشتنی فوتبال ایران می گفت: من واقعا محبوبیت بسیار زیادی داشتم به طوری که در بسیاری از سفر های داخلی و خارجی نمی توانستم از هتل خارج شوم. خوب به خاطر دارم که وقتی فوتبال می رفتم ناگهان ده ها دختر جلوی خانه مان صف می کشیدند تا مرا ببینند و یا از من امضا بگیرد. باور کنید وقتی دبیرستان دخترانه تعطیل می شد همه دختر ها جلوی خانه ما صف می کشیدند و این مسئله باعث شده بود تا صدای خدا بیامرز مامان نصرت درآید. یک روز خدابیامرز گوش مرا گرفت و گفت علی تو چه کار می کنی که این همه دختر جلوی خانه ما می آید تا تو را ببینند؟

اصل ماجرا را به من بگو وگرنه می روم و همه این دختر ها را دعوا می کنم. من هم به مامان نصرت گفتم به خدا قسم هیچ کاری نمی کنم آن ها خودشان می آیند و باور کن من به هیچ کدامشان نمی گویم بیائید دم در خانه ما! خلاصه مامان نصرت هم با همان ادبیات شیرین خود دو تا فحش نثار ما می کرد و قضیه ختم به خیر می شد، اما فردای آن روز دوباره کلی دختر جلوی خانه ما جمع می شدند تا مرا از نزدیک ببینند واقعاً روز های عجیبی بود و من دیگر به این مسئله عادت کرده بودم مامان نصرت هم بعد از مدتی فهمید که دروغی در کار نیست و اینکه آن همه دختر جلوی درب منزل ما جمع می شدند هیچ ربطی به من نداشت و خواسته خود آن ها بود.

سلطان فوتبال ایران در ادامه گفت: خدا بیامرزد مامان نصرت را. حواسش به همه بچه ها بود و مرا هم خیلی دوست داشت ما از یک خانواده مذهبی بودیم و خیلی از مسائل را رعایت می کردیم، اما واقعاً من نقشی در حضور آن همه دختر جلوی درب منزل مان نداشتم و خود آن ها می آمدند. مامان نصرت هم بعد از یک مدت جلوی درب منزل رفت و با همه آن دختران صحبت کرد و از آن ها خواست که دیگر جلوی خانه ما نیایند. شاید باور نکنید ما در سفر های خارجی هم همین مشکل را داشتیم و بسیاری از طرفداران تیم ملی و پرسپولیس می خواستند از من امضا بگیرند البته آن زمان تلفن همراه نبود و این همه دوربین وجود نداشت، ولی امضا گرفتن از فوتبالیست ها خیلی مد بود و بیشتر روی اسکناس های نو به طرفداران امضا می دادیم.

پروین در مورد ازدواج فوتبالیست ها می گفت: به نظر من یک فوتبالیست یا یک چهره مطرح باید زودتر ازدواج کند تا در فوتبال حرفه ای تداوم داشته باشد وگرنه خیلی زود به حاشیه کشیده می شود. من فوتبالیست های زیادی را در جمع شاگردان خود می شناختم که دیر ازدواج کردند و فوتبالشان زود تمام شد در حالی که اگر زودتر تشکیل خانواده می دادند، می توانستند سال های سال در سطح اول فوتبال بازی کنند و درآمد خوبی داشته باشند. به نظر من فوتبالیست ها باید خیلی زود ازدواج کنند چرا که شرایط جامعه عوض شده و حاشیه های زیادی سراغ آن ها می رود به خصوص فوتبالیست های مطرح که با این فضای مجازی خیلی بعید است بتوانند از پس این همه حاشیه برآیند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2127

به "ماجرای دخترانی که برای پروین صف می کشیدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای دخترانی که برای پروین صف می کشیدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید