صدرنشینی ملوان و امید به تداوم موفقیت، پرواز قو به سمت لیگ برتر

به گزارش مجله سفر به کانادا، به گزارش خبرنگاران، رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور در حالی از ایستگاه یازدهم عبور کرد که تیم قدیمی و ریشه دار ملوان بندر انزلی در ادامه روزهای طلایی اش در این مسابقات با پیروزی بر خوشه طلایی بر صدرنشینی اش تداوم بخشید تا شانس بازگشت به لیگ برتر به این تیم چشم بزند.

صدرنشینی ملوان و امید به تداوم موفقیت، پرواز قو به سمت لیگ برتر

ملوان که با راهنمایی مازیار زارع و مدیریت پژمان نوری دو پیشکسوت خود فصلی خوب را در لیگ یک سپری می نماید، با 6 پیروزی، 5 مساوی و بدون شکست به کارش در لیگ یک ادامه می دهد و با 2 امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده اش در صدر جدول واقع شده است.

شاگردان زارع با اینکه نه برترین خط حمله را در اختیار دارند و نه صاحب برترین خط دفاعی هستند، اما در هر دو آیتم جزو خو بهای این فصل هستند و تنها تیم بدون شکست این فصل می باشند.

حمید کاظمی مهاجم باتجربه ای که سالهاست در لیگ یک خوش می درخشد برترین گلزن سالهای اخیر این مسابقات به شمار میرود، تاثیرگذارترین بازیکن ملوان است. کاظمی با زدن 5 گل و ارسال 2 پاس گل به صورت مستقیم روی 7 گل از 11 گل تیم ملوان نقش داشته تا بتوان او را تاثیر گذار ترین بازیکن این تیم در فاز حمله دانست.

ملوان در هفته یازدهم با نتیجه 2 بر یک از سد خوشه طلایی عبور کرد و در هفته دوازدهم باید در تهران با سایپا ملاقات کند. ملاقاتی که می تواند در نوع خود مجذوب کننده و دارای حساسیت های خاص خودش باشد.

حمید کاظمی زننده یک از دو گل ملوان به خوشه طلایی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1971

به "صدرنشینی ملوان و امید به تداوم موفقیت، پرواز قو به سمت لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدرنشینی ملوان و امید به تداوم موفقیت، پرواز قو به سمت لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید