رفیعی: طارمی بهترین مهاجم فوتبال ایران است

به گزارش مجله سفر به کانادا، سروش رفیعی در گفت وگو با یک روزنامه ورزشی پرتغال مهدی طارمی را بهترین مهاجم کنونی فوتبال ایران معرفی کرد.

رفیعی: طارمی بهترین مهاجم فوتبال ایران است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از تسنیم، سروش رفیعی هافبک تیم سپاهان درباره درخشش مهدی طارمی، مهاجم تیم ریوآوه در لیگ برتر پرتغال به وب سایت روزنامه Abola پرتغال گفت: مردم ایران از نمایش مهدی طارمی در فوتبال پرتغال شگفت زده شدند و از این موفقیت او در اروپا خیلی خشنود هستند. اطمینان دارم که هواداران فوتبال پرتغال مهدی طارمی را با نمایش تکامل یافته تری خواهند دید.

رفیعی افزود: مهدی طارمی اکنون بهترین مهاجم آسیا محسوب می شود و مسئله ارزشمند این بازیکن تجارب حرفه ای اش است. یک بازیکن کامل که به تنهایی می تواند فرایند بازی و نتیجه را تغییر دهد. هرچند واقعیت های باشگاه طارمی را خیلی خوب نمی شناسم اما او می تواند در بهترین تیم های فوتبال پرتغال بازی کند. با او صحبت می کنم و می دانم که از شرایط خود راضی است، البته می دانم که طارمی به دنبال چیزهای بیشتری است.

همبازی سابق طارمی ادامه داد: بدون شک مهدی طارمی بهترین مهاجم کنونی فوتبال ایران پس از زمان علی دایی است. البته نمی توانیم آنها را با هم مقایسه کنیم. علی دایی اعتیار زیادی در قاره آسیا دارد و هنوز بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال ایران است، هرچند خصوصیات مهدی طارمی نشان می دهند که او اکنون بهترین مهاجم ایران است.

  • لیگ فوتبال پرتغال | شاهکار طارمی برابر پورتو را ببینید
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 884

به "رفیعی: طارمی بهترین مهاجم فوتبال ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفیعی: طارمی بهترین مهاجم فوتبال ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید