دیدنی ترین سواحل دبی و سرگرمی در کنار آب (تور دبی ارزان)

به گزارش مجله سفر به کانادا، همه جاذبه های دبی به آسمان خراش ها و تپه های ماسه ای ختم نمی گردد. زیباترین سواحل دبی در امارات متحده عربی که در لبه خلیج فارس جای گرفته، بهشتی برای دوستداران ساحل نیز هست. دیدنی ترین سواحل دبی با آب و هوای ایده آل از اکتبر تا فوق العاده بکر و زیبا می باشند. مقاله معروف ترین سواحل دبی انتخابتان را از بین سواحل خانوادگی با آب های آرام، کافی شاپ های خصوصی و نقاط برتر برای موج سواری و ورزش های آبی آسان می سازد.

دیدنی ترین سواحل دبی و سرگرمی در کنار آب (تور دبی ارزان)

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

نکته هایی برای بازدید از سواحل دبی

با این که پوشش در سواحل دبی آزادتر از دیگر منطقه ها شهر است اما به این معنا نیست که می توانید بدون لباس باشید. در پی لباس شنایی باشید که پوشش بیشتری داشته باشد (شلوارک و مایوهای متدوال مناسبند) و به یاد داشته باشید پیش از ترک ساحل لباس بپوشید و حمام آفتاب با پوشش کم برای خانم ها قدغن است. می خواهید تابستان و ساحل را در کنار هم داشته باشید؟ خب هنگامی که در فصل تابستان دمای دبی به 110 درجه فارنهایت (43 درجه سانتیگراد) می رسد چنین چیزی شدنی نیست. اگر گذراندن چند روز در یکی از تماشای ترین سواحل دبی از اولویت های شما است، برای اقامت در ماه های خنک تر بلیت خریداری کنید.

ساحل سانست

ساحل سانست که برج العرب به شکل بادبان کشتی در آن ساخته شده، بین خلیج فارس و پارک اُم سقیم (Umm Suqeim) قرار گرفته است. این ساحل بی نظیر با ماسه های سفیدش مکانی محبوب برای خانواده ها بوده و باید هنگام غروب آنجا سلفی گرفت. ساحل سانست دارای حمام، دوش هایی با اتاقک جداگانه به علاوه نخل های هوشمند که WiFi رایگان را تامین می نمایند، است. ساحل ساست برترین ساحل برای موج سواران در بین معروف ترین سواحل دبی است. ارتفاع کوتاه یا میانه امواج آن برای تازه کاران مناسب می باشد.

ساحل کایت

با پنج دقیقه رانندگی به سمت شمال به ساحل کایت می رسید که نامش را از دسته های کایت سواری که بر روی دریا پرواز می نمایند، گرفته است. ساحل کایت در بین زیباترین سواحل دبی با داشتن تخته موج سواری، قایق سواری کایاک و تخته شنا ساحل برتر دبی برای ورزش های آبی است. بر روی ماسه های نرم آن تنیس یا والیبال ساحلی بازی کنید یا با خیال آسوده حوله را کنار بگذارید و از خورشید، منظره ها شهری و WiFi رایگان لذت ببرید. ساحل کایت علاوه بر امکانات زیاد حمام و رختکن دارای کافه، وانت های توزیع غذا دارد که برگر، کباب و ماهی و چیپس سرو می نمایند. این ساحل از معروف ترین سواحل دبی می باشد.

لا مر

کمی دورتر در شمال در قلب بافت قدیمی دبی، لا مار تازهترین ساحل شهر را پیدا خواهید کرد. این ساحل مفرح با رستوران، مراکز خرید و تعداد زیادی غذاخوری و آلاچیق های رنگارنگی می تواند تماشای زیبایی باشد. آثار هنری که ارزش اشتراک گذاری در اینستاگرام را دارند، محوطه بازی ترامپولین برای بچه ها و پارک آبی تازه لاگونا که دارای پنج سرسره آبی، رودخانه آرام و دستگاه موج ساز است، می باشد که یک روز بی نظیر را در ساحل تضمین می نماید. فرصت استراحت بر روی هم آویزهایی (نوعی گهواره بزرگ است که از چرم یا پارچه ضخیم می دوزند و دو سر ریسمان را به دو درخت یا دو ستون مقابل، به هم می بندند.) که در نزدیکی ساحل نصب شده را از دست ندهید. این ساحل از زیباترین سواحل دبی می باشد.

ساحل جی بی آر

ساحل جی بی آر که بین خلیج فارس و منطقه مسکونی دبی مارینا در جنوب دبی قرار واقع شده است، مجموعه ای از رستوران ها، فروشگاه ها و سرگرمیات ساحلی است. به ورزش علاقه دارید؟ در آنجا در بین معروف ترین سواحل دبی یک پیست برای دویدن، یک باشگاه فضای باز و یک مرکز ورزش های آبی برای سرگرم کردن شما وجود دارد. برای کمی استراحت حوله را روی ماسه نرم بگذارید و یک آفتاب گیر یا آلاچیق کرایه کنید یا روی چمن در قسمت جنوبی ساحل دراز بکشید. ساحل به غیر از ماه های گرم میزبان سوپرمارکت های سرباز و چهار جلسه رایگان یوگا در هفته است. برای گرفتن عکس نمادین در دبی هنگام غروب به گرفتن عکس با شترها با پس زمینه آسمان خراش ها و چرخ و فلک عین دبی (Ain Dubai) بروید.

ساحل بلک پلس (Black Palace)

بلک پلس یکی ناشناخته شده ترین سواحل دبی تقریبا بین مجمع الجزایر مصنوعی پالم جمیرا (Palm Jumeirah) و برج العرب در منطقه مسکونی الصفوح (Al Sufouh) قرار گرفته است. مسیری که بین راه ساحل جمیرا و کاخ سلطنتی بوده را دنبال کنید تا ساحلی آرام را بیابید که بین محلی ها و خارجی های ساکن دبی شناخته شده است. در این مکان امکانات بسیار کم می باشد. هیچ حمام، تخت حمام آفتاب و کیوسکی نیست تا از آن صحبت کنیم اما همه این ها بخشی از جذابیت آن است. تعجبی نیست که در کنار نامش سکرت بیچ (ساحل مرموز) می آید. حواستان به قایق سرگرمیی لوکس شیخ محمد که معمولا در کنار ساحل آرام بسته شده، باشد. این ساحل یکی از تماشای ترین سواحل دبی می باشد.

پارک ساحلی ال ممزر

پارک ساحلی ال ممزر در شمال شهر و در نزدیکی مرز دبی قرار گرفته است. در اینجا با پرداخت بهای ورودی اندکی می توانید یکی از زیباترین سواحل دبی، یک استخر شنا، محوطه بازی و 260 هکتار باغ را انتخاب کنید. بعلاوه این مرکز سرگرمیات خانوادگی را به همراه باربیکیو ارائه می دهد که شما می توانید پس از این که به شنا، دویدن یا دوچرخه سواری پرداختید، ناهار یا شامتان را بپزید. بچه ها عاشق قطارهای سرگرمیی خواهند شد که از میان پارک می گذرد و خانواده ها ممکن است بخواهند تمام روز را در ساحل یا آلاچیق هایی با تهویه مطبوع بگذرانند. دوشنبه ها و چهارشنبه ها مخصوص بانوان بوده و بنابراین در آن روزها پسران بیش از 4 سال حق رفتن به پارک را ندارند

باشگاه ساحلی ریوا

اگر با خرج کردن اندازه بیشتری درهم راضی می شوید، می توانید در یکی از باشگاه های خصوصی دبی زندگی لوکسی داشته باشید. ساحل ریوا هنگامی که بیشتر ساحل ها در پالم جمیرا برای مهمانان هتل رزرو شده، خدمات ارزان ای را ارائه می دهد که اغلب شامل نوشیدنی های رایگان و دیگر خدمات می گردد. در دریای گرم فیروزه ای رنگ آب تنی کنید، به استخر آب سرد بروید یا روی تخت های ساحلی در حال میل کردن نوشیدنی استوایی استراحت کنید. یک رستوران مدیترانه ای، کافی شاپ زیر آلاچیق و دی جِی فضایی مانند جزایر بالئاری اسپانیا را به وجود می آورند. این تماشای زیبا در بین تماشای ترین سواحل دبی جای دارد.

ساحل نیکی

ساحل نیکی دبی در بین زیباترین سواحل دبی مانند دیگر شعب آن در سراسر دنیا از میامی آمریکا تا ماربلای اسپانیا جایی برای تماشا و دیده شدن است. این مجتمع ساحلی لوکس که دور از پالم جمیرا قرار گرفته، میزبان یک باریکه از ساحل نخل کاری شده، ساختمان های سفید تزئینی و استخر با آب فیروزه ای و کافی شاپ است. این جاذبه توریستی مخصوص بزرگسالان بوده و بنابراین ورود به آن برای افراد زیر 21 سال ممنوع است.

باشگاه ساحلی سعدیات (Saadiyat)، ابوظبی

تقریبا با بیش از یک ساعت رانندگی به سمت جنوب دبی در مرکز امارات متحده عربی یکی از برترین سواحل خصوصی منطقه را خواهید یافت. باشگاه ساحلی سعدیات، قرار گرفته در جزیره سعدیات میزبان 5 مایل از ماسه های سفید است که به دریای نیلگون ختم می شوند. هنگامی که در سایه آفتاب گیرتان هستید حواستان به دلفین ها و لاکپشت ها در دریای آرام باشد. بیرون از ساحل یک استخر آرام به همراه آلاچیق هایی اطراف آن و یک سالن ورزشی مدرن برای آقایان واقع شده است.

ساحل ال خان، شارجه

ساحل ال خان در شمال دبی در امیرنشین شارجه واقع شده است. این ساحل عمومی جایی بوده که باید دوستداران ساحل و سرگرمی به آن بروند. با کایت سواری، پاراسِیلینگ، اسکی روی آب، تخته سواری و کلاس های موج سواری که می توانید از آن ها بهره ببرید. نوجوانان عاشق پارک آبی شناور و محوطه بازی خواهند شد و تمامی افراد از آفتاب گیرها، حمام ها و یک کافه لذت خواهند برد زیرا روزی لذت بخش را برایشان در ساحل فراهم می سازند.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2215

به "دیدنی ترین سواحل دبی و سرگرمی در کنار آب (تور دبی ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدنی ترین سواحل دبی و سرگرمی در کنار آب (تور دبی ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید