در ماجرای حذف گروه دست خدا از عصر نو چه گذشت؟

به گزارش مجله سفر به کانادا، یکشنبه شب، در قسمت چهارم از مرحله نیمه نهایی عصر نو، شاهد یکی از پرحاشیه ترین انتخاب های داوران بودیم. در این قسمت از مسابقه، داوران گروه جنگجویان ووشو و ساینا شیخی استعداد دوبله را به نظرسنجی مردمی فرستادند. بسیاری از مخاطبان به این انتخاب واکنش های منفی نشان دادند و از حذف گروه دست خدا ابراز تعجب و ناراحتی کردند. ماجرای مخالفت مخاطبان با رای داوران چه بود؟

در ماجرای حذف گروه دست خدا از عصر نو چه گذشت؟

به گزارش خراسان، در قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی، گروه دست خدا که استعداد حوزه ورزشی بودند با افزایش تعداد نفرات گروه، اجرای بی نقص و پیروزی داشتند. با این که اعضای این گروه هرکدام در ناحیه دست یا پا دچار معلولیت بودند، اما به خوبی از پس انجام حرکات ورزشی برآمدند و با استقبال خوب داوران و تماشاگران روبرو شدند. کارن همایونفر این گروه را قهرمان مسابقه و امین حیایی نیز اجرای آنان را حیرت انگیز دانست.

یکی دیگر از اجرا های خوب قسمت چهارم مربوط به ساینا شیخی بود، او با وجود سن کم خود، با دوبله صدا های متنوع پیروز شد رضایت داوران و تماشاگران را جلب کند، تا جایی که طبق اعلام احسان علیخانی، اجرای خوبش در مرحله اول باعث شد به پیشنهاد ایرج سنجری همسر ژاله صامتی و رایزنی آن ها، ساینا شیخی عضو افتخاری انجمن گویندگان ایران شود.

این اتفاق باعث شد مخاطبان پیش بینی کنند گروه دست خدا و جنگجویان ووشو به نظرسنجی مردمی راه پیدا می کنند، اما انتخاب داوران جنگجویان ووشو و ساینا شیخی بود که این انتخاب مخالفت کاربران را در پی داشت.

برخی کاربران ضمن اشاره به عضویت ساینا در انجمن گویندگان و نتیجه خوب اجرای او، راه یابی دست خدا به نظرسنجی مردمی را عادلانه تر و گروهی دیگر از مخاطبان هم به دلیل پیشرفت دست خدا نسبت به مرحله قبل، نظر مثبت داوران و کار سخت آن ها با وجود معلولیت، این گروه را مصداق استعداد دانستند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2109

به "در ماجرای حذف گروه دست خدا از عصر نو چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در ماجرای حذف گروه دست خدا از عصر نو چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید