جلوگیری از شرکت چین در مشخص قوانین تجارت جهانی شد

به گزارش سفر به کانادا، خبرنگاران : رئیس جمهور آمریکا تأکید کرد چین نباید در معین و توسعه قوانین مربوط به فناوری و تجارت جهانی مشارکت داده گردد.

جلوگیری از شرکت چین در مشخص قوانین تجارت جهانی شد

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش به نقل از آنا؛ جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در مقاله ای که به وسیله روزنامه واشنگتن پست منتشرشده، نوشت: در جریان سفر به بروکسل، با رئیس کمیسیون اروپا و رئیس شورای اروپا ملاقات و درباره اینکه چطور آمریکا و اروپا می توانند با یکدیگر همکاری نزدیکی در زمینه چالش های دنیای داشته باشند، مذاکره خواهم کرد. ما کوشش می کنیم تا اطمینان پیدا کنیم که دموکراسی های بازار و نه چین یا هیچ کس دیگری، قوانین قرن بیست و یکم پیرامون تکنولوژی و تجارت را خواهند نوشت. ما هدف یک اروپای کامل، آزاد و در صلح را دنبال خواهیم کرد.

بایدن تأکید کرد: این به دموکراسی های پیشرو دنیا بستگی دارد تا جایگزینی با استاندارد بالا را به جای چین به منظور ارتقاء زیرساخت های طبیعی، بهداشتی و دیجیتال پیشنهاد دهند.

جو بایدن روز پنجشنبه با امضای فرمانی اجرایی سرمایه گذاری آمریکایی ها در تعدادی از شرکت های چینی دارای ارتباطات ادعایی با بخش های نظامی و جاسوسی این کشور را ممنوع نمود. این دستور اجرایی دولت بایدن فهرست منتشرشده به وسیله دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را توسعه می دهد و به جای 44 شرکت 59 شرکت چینی را هدف می گیرد. این دستور اجرایی از دوم اوت به اجرا درمی آید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1775

به "جلوگیری از شرکت چین در مشخص قوانین تجارت جهانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از شرکت چین در مشخص قوانین تجارت جهانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید