تأکید عضو شورا بر نظارت بیشتر پلیس بر بوستان های تهران

به گزارش مجله سفر به کانادا، تهران (پانا) - رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از رئیس پلیس تهران خواست بر بوستان های تهران نظارت بیشتر داشته باشد.

تأکید عضو شورا بر نظارت بیشتر پلیس بر بوستان های تهران

سوده نجفی در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به بازدید اخیرش از منطقه 9 گفت: یکی از معضلات این منطقه، پارک المهدی است که پر از آسیب های اجتماعی و معتادان متجاهر بود و کیوسک نیروی انتظامی نیز وجود داشت اما عملا کار خاصی انجام نمی شد.

وی با بیان اینکه از رئیس پلیس تهران می خواهم نظارت بیشتری بر این بوستان و سایر پارک ها داشته باشند گفت: بعلاوه از شهردار تهران می خواهم در قرارگاه اجتماعی معضل این پارک و سایر بوستانها را جدی گرفته و به مسئله آسیب اجتماعی با دقت بیشتری بپردازند.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران ادامه داد: بعلاوه یکی دیگر از معضلات این منطقه، ترافیک میدان فتح بود که در ساعات طولانی ترافیک زیادی دارد و بحث تعریض آن مطرح است که تملک سوله های آموزش و پرورش ضروری است که از شهردار میخواهم نسبت به این امر اهتمام بیشتر داشته باشند.

وی با اشاره به مساله نگهداشت برج آزادی گفت: با اینکه نگهداشت برج برعهده شهرداری تهران است اما متاسفانه تملک در دست بنیاد فارابی است و ضروری است شهردار کاری انجام دهد و بعلاوه سرانه فضای سبز کافی نیست که ضروری است نسبت به تملک اراضی و تبدیل آنها به بوستان اقدام کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1978

به "تأکید عضو شورا بر نظارت بیشتر پلیس بر بوستان های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید عضو شورا بر نظارت بیشتر پلیس بر بوستان های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید