نقدها شدید مدیر عامل استقلال بعد از قطع صحبت هایش در صداوسیما

به گزارش مجله سفر به کانادا، به گزارش خبرنگاران، احمد مددی در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال، درباره ناتمام ماندن صحبت هایش در شب گذشته در برنامه فوتبال برتر گفت: شب گذشته به دلیل تماس با آقای افشاریان، قرار شد بنده تلفنم را قطع کنم و مجددا با من تماس گرفته شود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. دلیل آن هم روشن و واضح است که آقای میثاقی از اینکه ایشان را آتش بیار معرکه خطاب کردم، متوجه شد که شیطنت و نیات مغرضانه و هدف دارش علنی شده است و به همین دلیل بعد از قطع تلفن و با اطمینان از اینکه جوابی از سمت بنده نخواهد شنید، شروع به بیان مطالبی علیه بنده و کادر مدیریتی استقلال کرد.

نقدها شدید مدیر عامل استقلال بعد از قطع صحبت هایش در صداوسیما

مددی شرح داد: هیچ تردیدی در گرایش رنگی میثاقی و تعلق خاطرش به یک تیم خاص وجود ندارد و ایشان با سواستفاده از موقعیت خویش و تریبون رسمی صدا و سیما که امانتی دست ایشان است، به تخریب وجهه استقلال مشغول است.

وی تاکید کرد: از مدیریت محترم شبکه سوم سیما می خواهم در برخورد با چنین افراد فرصت طلب و حاشیه دوست که تریبون رسمی صدا و سیما را در دست دارند و بیش از پیشبرد اهداف مقدس رسانه ای در پی به ثمر رساندن اهداف مغرضانه شخصی خود هستند، یادآور شوند که راه جذب و افزایش مخاطب برنامه فوتبال برتر، چنین شیطنت ها و تولید حواشی نبوده و بیش از آنکه سعی در به هم ریختن تمرکز تیم استقلال را داشته باشد، حواس خود را به افزایش کیفیت برنامه اش متمرکز کند و سوالاتی را مطرح نماید که تاب شنیدن جواب آن ها را هم داشته باشد نه اینکه تلفن را قطع کنند و نهایتا سیاست برنامه خود را از به هر قیمتی دیده شدن به قیمتی دیده شدن تغییر دهد.

وی افزود: سوالی که از میثاقی می خواستم بپرسم این بود که چرا هیچوقت آقای رسول پناه و گل محمدی را روی خط برنامه اش نیاورد تا حقایق پشت پرده و روشنگری های لازم صورت بگیرد. در پایان هم درمورد اظهار نظر ایشان درخصوص هیات مدیره و کادر مدیریتی باشگاه استقلال لازم به ذکر است که ایشان صرفا یک مجری ساده ورزشی بوده و در جایگاهی نیستند که بخواهند چه هیات مدیره قبلی و چه هیات مدیره فعلی باشگاه را نقد غیر منصفانه کنند. مطمئنا به زودی با تلاش های بی وقفه، علیرغم شیطنت ها و غرض ورزی های اجرا شده، مسائل استقلال حل می شود و کشتی استقلال به ساحل آرامش خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1738

به "نقدها شدید مدیر عامل استقلال بعد از قطع صحبت هایش در صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقدها شدید مدیر عامل استقلال بعد از قطع صحبت هایش در صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید