آتـش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه

به گزارش مجله سفر به کانادا، تهران (پانا) - همزمان با مرگ زن جوان در آتشی که شوهرش افروخته بود تحقیقات برای دستگیری این مرد خشمگین که با فرزندش فرار نموده شروع شد.

آتـش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه

به گزارش ایران، ساعت 13:30 روز سه شنبه 30 دی، مأموران کلانتری 117 جوادیه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ زن جوانی در یکی از بیمارستان های پایتخت خبر دادند. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس حبیب الله صادقی شروع شد.

در آنالیز های اولیه معین شد که زن 34 ساله روز پنجشنبه 25 دی بر اثر سوختگی به بیمارستان منتقل شده اما شدت سوختگی، به حدی بود که کوشش کادر درمان بی نتیجه ماند و زن جوان 5 روز بعد تسلیم مرگ شده است.

به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران علت سوختگی مهوش، مورد تحقیق نهاده شد و در آنالیز ها راز جنایتی آتشین برملا شد.

در تحقیقات اولیه معین شد ساعت 11:14 صبح 25 دی، مأموران آتش نشانی با اطلاع از وقوع یک آتش سوزی راهی محل حادثه شده و تعدادی از ساکنان مجتمع 10 واحدی را که در میان شعله های آتش گرفتار شده بودند، نجات دادند. محل اصلی آتش سوزی طبقه سوم ساختمان بود که مأموران آتش نشانی پیروز شدند با اطفای حریق زن جوانی را که دچار سوختگی شدید شده بود به بیمارستان منتقل نمایند. در این حادثه یکی از همسایه ها نیز به علت شدت انفجار از ناحیه سر دچار شکستگی شده بود. در ادامه کارآگاهان دریافتند عامل این آتش سوزی مرگبار، همسر مهوش بوده است.

حریق عمدی

تیم جنایی در تحقیقات میدانی از همسایه ها به راز آتش سوزی پی بردند. یکی از همسایه ها گفت: صدای دعوا و درگیری زوج جوان مدام به گوش می رسید. آن روز هم دعوایشان شده بود. از صحبت های آنها اینطور متوجه شدم که دعوا بر سر اختلاف ملکی است. چند دقیقه ای از دعوا گذشته بود که ناگهان در آپارتمان طبقه سوم که محل سکونت آنها بود باز شد و سیروس، همسر مهوش، در حالی که دست بچه 7 ساله اش را گرفته بود از آپارتمان خارج شد. او به طبقه همکف رفت دقایقی بعد تنها و در حالی که یک ظرف 20 لیتری بنزین دستش بود به خانه برگشت.

او ادامه داد: سیروس بنزین را روی همسرش و داخل خانه ریخت و فندک را کشید. صدای انفجار شدیدی آمد، انفجاری که باعث شکسته شدن شیشه ها و پرتاب در شد. بعد از این حادثه، سیروس، خود را به خودرواش رساند و با بچه اش از محل متواری شد.

مرد جوان خیلی عصبانی بود و از طرفی ما در شوک انفجار و آتش سوزی بودیم به همین دلیل پیروز نشدیم که جلو او را بگیریم. مأموران آتش نشانی به دنبال این انفجار شدید راهی محل شدند و اهالی ساکنان را نجات دادند اما مهوش در این آتش سوزی بشدت آسیب دیده بود.

در ادامه آنالیز ها معین شد که اختلاف زن و شوهر، بر سر مالکیت دو دانگ از خانه ای بوده که در آن سکونت داشتند. به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، دستور بازداشت شوهر فراری صادر شد. همچنین بازپرس جنایی دستور تحقیقات از همسایه ها و خانواده این زوج را نیز صادر کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1473

به "آتـش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتـش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید