وینفرد شفر: گزارشگری که نمی تواند به منتظری یا رحمتی احترام بگذارد باید به کشور دیگری برود، نکته ای که فراموش کردیم زدن گل های سوم و چهارم بود

به گزارش سفر به کانادا، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال انتظار داشته است که تیمش بیش از دو گل به پارس جنوبی جم بزند.

وینفرد شفر: گزارشگری که نمی تواند به منتظری یا رحمتی احترام بگذارد باید به کشور دیگری برود، نکته ای که فراموش کردیم زدن گل های سوم و چهارم بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، وینفرد شفر پس از فزونی 2 بر صفر شاگردانش مقابل پارس جنوبی جم گفت: هر روزی که بازی داریم، برای ما مهم است و باید ببریم. امروز حریف بسیار قدرتمندی داشتیم و باید با بیش از صددرصد وجودمان کوشش می کردیم. نکته ای که فراموش کردیم، زدن گل های سوم و چهارم بود. حریف به خصوص در پاس های بلند قدرتمند بود.

پاتوسی در این 2 هفته به آمادگی کامل می رسد وی با تمجید از عملکرد آیاندا پاتوسی گفت: می دانستیم پاتوسی بازیکن بسیار خوبی است و قبلاً عملکرد او را دیده بودیم. با باشگاه صحبت کردم و از آنها خواستم که پاتوسی را به تیم اضافه نمایند. این بازیکن در 20 دقیقه آخر کمی خسته بود و باید او را تغییر می دادیم، چون هنوز آماده 90 دقیقه بازی نبود. قدم به قدم با او کار می کنیم و فکر می کنم در این دو هفته به آمادگی کامل می رسد.

ارتباط خوبی با همه کسانی که با آنها کار می کنم دارم سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره ارتباطش با مدیران این باشگاه توضیح داد: من ارتباط بسیار خوبی با فتحی، تدارکات تیم و نیز همه کسانی که با آنها کار می کنم، دارم.

وزن پاتوسی باید کاهش پیدا کند شفر در خصوص اضافه وزن پاتوسی اعلام کرد: این درست است و باید بیشتر با او کار کنیم. وزن پاتوسی باید کاهش یابد.

شاید ما شانس خوبی نداریم وی در خصوص عصبی بازی کردن بازیکنانی چون منتظری و غفوری گفت: اگر به یاد بیاورید، اشکان دژاگه پس از آن خطا روی امید نورافکن تنها یک کارت زرد گرفت. شاید ما شانس خوبی نداریم.

بازیکنان ایران تاوان اعتراض به داور را دادند سرمربی استقلال درباره اینکه فوتبال ایران، تاوان اعتراضات فراوان به داوری را در جام ملت های آسیا داده است، گفت: این درست است. شاید اگر بازیکنان ما در بازی مقابل ژاپن به سمت داور نمی رفتند، می توانستیم در این مسابقه به پیروزی برسیم.

گلایه استقلالی ها از گزارشگر بازی! به گزارش خبرنگاران، در ابتدای نشست خبری شفر، محمدحسین زرندی، مدیر رسانه ای تیم فوتبال استقلال گفت: ابتدا و پیش از آغاز صحبت های آقای شفر باید بگویم وقتی وارد رختکن شدیم، بلافاصله صحبت های گزارشگر بازی (محمد سیانکی) را به ما انتقال دادند که گویا صحبت های خوبی را درباره بازیکنان ما نگفته بود. همان طور که می دانید، رسالت یک گزارشگر بیان صحبت های بی طرفانه است و اینکه علیه کسی موضع نگیرد و نظرات شخصی اش را بیان نکند. امیدوارم گزارشگران عزیز این موضوع را رعایت نمایند تا وقتی ما وارد رختکن می شویم، بازیکنان به سمت مربی نیایند که بگویند گزارشگر بازی صحبت های خوبی درباره آنها مطرح ننموده است. امیدواریم گزارشگران این موضوع را رعایت نمایند.

نتیجه عادلانه فزونی 3 بر صفر استقلال مقابل پارس جنوبی بود وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال اسقلال نیز در نشست خبری اش گفت: در نشست خبری روز گذشته گفتم که بازی راحتی در پیش نداریم. حریف ما تیم قدرتمندی بود و به خصوص روی توپ های بلند خوب کار می کردند. ما خیلی خوب کار کردیم، اما موقعیت های زیادی را از دست دادیم. در خصوص پنالتی هم صحبت زیاد است، اما در خصوص موقعیت ها هم منشا، ایسما و دانشگر موقعیت هایی داشتند که از دست دادند. اینکه موقعیت زیادی داریم، خوب است، اما باید دقت لازم را هم داشته باشیم. در نیمه دوم تیم حریف بازیکنان قد بلند را به زمین آورد که رو به بازی مستقیم آورد، اما بازیکنان ما خوب کار کردند. فکر می کنم که نتیجه عادلانه باید 3 بر صفر می شد. ما در نیمه دوم آنچنان خوب نبودیم، موقعیت های زیادی را از دست دادیم و به نظرم کمی مهربانانه رفتار کردیم، در حالی که باید بیشتر دقت می کردیم تا موقعیت ها را از دست ندهیم. همین طور می خواهم به تیم ذوب آهن بابت صعودش به لیگ قهرمانان آسیا تبریک بگویم، چون این یک اتفاق خوب بود. به نظرم تیم سایپا هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت.

گزارشگری که نمی تواند به منتظری یا رحمتی احترام بگذارد باید به کشور دیگری برود وی ادامه داد: زمانی که یک رسانه، یک فرد رسانه ای یا یک مربی بخواهد در خصوص بازیکنان ما صحبت کند، خوب نیست. مهدی رحمتی 440 بازی در لیگ انجام داده است. پژمان منتظری بازیکن باکیفیتی است و به نظرم اگر 30، 35 یا 40 ساله هم باشد من برای او احترام قائل هستم. نمی دانم گزارشگر بازی امروز لباس چه تیمی یا چه رنگی را به تن نموده بود، اما اگر گزارشگری نمی تواند به مهدی رحمتی و پژمان منتظری یا هر بازیکنی احترام بگذارد و به طرفداران احترام نمی گذارد، به نظرم باید به کشور دیگری برود. از شما اصحاب رسانه نیز تشکر می کنم که در این هوای سرد به استادیوم آزادی آمدید تا بازی ما را پوشش بدهید. همچنین باید از طرفداران مان نیز تشکر کنم.

ترکیب ما مقابل تراکتورسازی هم خوب بود اگر دژاگه اخراج می شد! سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه چرا تیمش هنوز یک ترکیب ثابت ندارد، گفت: فکر می کنم ترکیبی که در دیدار با تراکتورسازی داشتیم، ترکیب خوبی بود. اگر اشکان دژاگه که روی امید نورافکن خطا کرد اخراج می شد (خطای او در حالت طبیعی اخراج دارد)، نتیجه بازی تغییر نموده بود و می دیدید که ترکیب ما خوب بوده است. با این حال ما برای هر بازی ترکیب خاصی خواهیم داشت و امروز هم قصد داشتیم پاتوسی را امتحان کنیم، اما او هنوز به صورت کامل آماده نیست. با این حال در زمانی که پاتوسی در میدان بود روی پاس ها، ارسال ها و حملات خوب بود. در نیمه دوم هم تغییراتی در ترکیب داشتیم، چون تیم حریف روی توپ های بلند کار کرد و ما باید تغییرات را ایجاد می کردیم. تغییر منشا و ایسما هم روی برنامه های دیگر ما بود که ایسما در خط حمله موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت که به نظرم می توانست بهتر عمل کند و ضربات بهتری بزند. حتی در یک مورد به نظرم او می توانست به تبریزی پاس بدهد که در موقعیت خوبی برای گلزنی بود.

در تیم ما همه بازیکنان به نوبت بازی خواهند کرد وی همچنین یادآور شد: یک نکته ای را در خصوص بازی بارسلونا و لیون بگویم. در 5 دقیقه انتهای آن بازی بازیکنی وارد زمین شد. او هنگام ورود به زمین، استارتی سریع زد تا به تیمش یاری کند. قیمت این بازیکن 80 میلیون دلار است. همان طور که دیدید به این بازیکن گرانقیمت فقط پنج دقیقه فرصت بازی رسید و مسلماً در تیم ما هم بازیکنان همه به نوبت بازی خواهند کرد. فقط شرایط به گونه ای است که ما پشت سر هم بازی داریم و باید در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی کنیم. مطمئناً به همه نفرات احتیاج داریم و همه آنها باید بازی نمایند، اما باید صبر هم داشته باشیم. ما ممکن است هر هفته دو سه بازیکن را تغییر بدهیم، شاید مصدومیتی برای بازیکنی به وجود بیاید و این مسئله مشخصاً باعث تغییر در ترکیب ما می گردد. ما در لیگ قهرمانان هم بازی داریم و باید مقابل الدحیل و الهلال بازی کنیم که بازیکنان چند میلیون دلاری دارند و کار سختی مقابل آنها خواهیم داشت. هرچند همان طور که قبلاً هم گفته ام، تیم هایی که بازیکن خوب دارند برنده نیستند، بلکه آنهایی برنده می شوند که تیم خوبی داشته باشند.

در انتها نشست خبری، خبرنگاری در خصوص علی خطیر و اختلافات وینفرد شفر با این شخص سؤال کرد که محمدحسین زرندی، مدیر رسانه ای استقلال در پاسخ گفت: سؤال فقط باید در خصوص بازی باشد.

پس از پاسخ مدیر رسانه ای استقلال، وینفرد شفر از او خواست که سؤال را ترجمه کند که سرمربی استقلال وقتی متوجه شد سؤال در خصوص خطیر است، ابتدا خندید و سپس با مشت روی میز کوبید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 187

به "وینفرد شفر: گزارشگری که نمی تواند به منتظری یا رحمتی احترام بگذارد باید به کشور دیگری برود، نکته ای که فراموش کردیم زدن گل های سوم و چهارم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وینفرد شفر: گزارشگری که نمی تواند به منتظری یا رحمتی احترام بگذارد باید به کشور دیگری برود، نکته ای که فراموش کردیم زدن گل های سوم و چهارم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید