نسرین بابایی: بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است

به گزارش مجله سفر به کانادا، بازیگر سریال وارش گفت: بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است، شما به عنوان یک بازیگر باید تحمل دوری طولانی مدت از خانواده خود را داشته باشید، بتوانید در شرایط سخت کار کنید و همه این ها بخش کوچکی از این شغل است.

نسرین بابایی: بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سرگرمی و سفر بیشتر بدانید.

نسرین بابایی پیرامون راستای که در بازیگری طی نموده گفت: شخصا از تئاتر آغاز کردم، سال ها در این عرصه فعالیت داشتم و سعی کردم که نقش های مختلفی را در این عرصه تجربه کنم، از همان ابتدا با رویای حضور در تصویر وارد نشدم و همین باعث شد که بتوانم طولانی بودن راستا را تحمل کنم.

وی به همین دلیل ادامه داد: اینکه می گویند بازیگری شغل سختی است بی دلیل نیست، شما به عنوان کسی که می خواهید بازیگری را تجربه کنید، باید همیشه شکیبا باشید، گرما و سرما، بیماری و دوری از خانواده را به جان بخرید تا بتوانید در این راه به فعالیت خودتان ادامه دهید.

بازیگر سریال نون. خ 3 افزود: شاید بازیگر از دور شغلی جذاب و پولساز به نظر برسد، اما واقعا اینگونه نیست، شما باید سال ها و سال ها کوشش کنید تا بتوانید در سطحی قرار گیرید که برای شما دستمزد خوبی را به همراه داشته باشد که آن هم رقم هنگفتی نیست.

وی در همین رابطه ادامه داد: از سوی دیگر بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است، شما به عنوان یک بازیگر باید تحمل دوری طولانی مدت از خانواده خود را داشته باشید، بتوانید در شرایط سخت کار کنید و همه این ها بخش کوچکی از این شغل است.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره مسائلی که بیماری کرونا برای بازیگران به همراه داشته افزود: سال گذشته با تمام سختی های مربوط به بیماری کرونا بسیاری از مشاغل توانستند فعالیت خود را ادامه دهند، اما در عرصه بازیگری فراوریات به شدت کاهش یافت، بسیاری از بازیگران خانه نشین شدند و بعضی هم مجبور بودند در شرایط سخت کرونایی جلوی دوربین حاضر شوند.

وی به همین دلیل توضیح داد: متاسفانه سال گذشته شاهد آن بودیم که بعضی از بازیگران به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند، طبیعتا وقتی شغل یک نفر بازیگری است مثل تمامی مشاغل برای امرار معاش مجبور است که در هر شرایطی کار کند، اما فرق این شغل در این بود که بازیگران نمی توانستند در هنگام کار ماسک بزنند که این اتفاق خودش خطرات فراوانی را به همراه داشت.

بابایی با اشاره به ساخت سریال نون. خ 3 در دوران کرونا افزود: سریال نون. خ با وجود تمام سختی های کرونایی سال گذشته در دوران اوج کرونا ساخته شد، خوشبختانه همه موارد و پروتکل ها رعایت می شد و یک پزشک هر روز تمام گروه را معاینه می کرد، اما با این وجود این سریال برای همه ما به سختی ساخته شد و طبیعتا اگر کرونا نبود با راحتی خیال می توانستیم این اثر را فراوری کنیم.

وی در همین رابطه گفت: گروه سازنده سریال نون.خ با وجود تمامی این مسائل تنها برای یک چیز که شادی مردم بود با وجود تمام سختی ها اثر را فراوری کرد، امیدواریم که این سریال بتوند نوروز سال جاری که همه در خانه های خود هستند لبخند بر لب مردم بیاورد، آرزوی شخصی من برای سال جدید دوری بیماری از کشور و شادی مردم سرزمینم است.

منبع: همگردی
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1716

به "نسرین بابایی: بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسرین بابایی: بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید