مناطق زیبای اندونزی منهای بالی را با هم مرور کنیم

به گزارش سفر به کانادا، سواحل متعدد و مزارع خیره کننده پلکانی برنج در بالی، این جزیره را به یک مقصد توریستی فوق العاده تبدیل نموده است. اما اندونزی فقط در بالی خلاصه نمی گردد و مکان های خیره کننده دیگری در آن وجود دارد که منتظر کشف شدن هستند! در ادامه می خواهیم 7 مورد از مناطق زیبای اندونزی را معرفی کنیم با خبرنگاران باشید:

مناطق زیبای اندونزی منهای بالی را با هم مرور کنیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

مجمع الجزایر اندونزی با حدود 17000 جزیره بزرگ و کوچک در خود، بزرگترین مجمع الجزایر جهان محسوب می گردد. هر آنچه که فکرش را بکنید و نکنید در این کشور پیدا می گردد از بقایای تاریخی بسیار کهن گرفته تا حیات وحش متنوع و باور نکردنی، تعدادی از بهترین مناطق غواصی جهان و سواحل بی نظیر و خلوت رویایی.

حیات وحش بکر: سوماترا

سوماترا بدون شک رویای هر طبیعت گردی است چون در آن مخلوقاتی زیست می نمایند که در هیچ جای دیگر جهان نمی توان دید و باید گفت که سوماترا را می توان آخرین و تنها فرصت برای دیدن این مخلوفات دانست، البته متاسفانه. برای مثال ببر سوماترا، فیل سوماترا و کرگدن سوماترایی که همگی گونه های جانوری در حال انقراض هستند، در این منطقه زندگی می نمایند.

برای ماجراجویی در اعماق جنگل ها: کالیمانتان

کالیمانتان (Kalimantan) در جزیره بزرگ بورنئو قرار گرفته است. قول می دهیم در این جنگل با حیواناتی روبرو می شوید که نظیر آنها را در هیچ جای دیگر جنوب شرقی آسیا پیدا نکنید. برای مثال گونه در حال انقراض اورانگوتان بورنئویی فقط و فقط در کالیمانتان زندگی می نماید.

به دنبال بهشت استوایی در: جزایر Togian

از بین هزاران جزیره اندونزی، تعدادی کمی از آنها در زیبایی به پای جزیره توگیان می رسند. جهت دسترسی به این جزیره هم بسیار راحت است، یک سفر 3 روزه پر هیجان با اتوبوس و یا قایق از Tana Toraja شما را به این بهشت استوایی می رساند، اگر کمی شکیبا باشید، پاداش آن را خواهید گرفت!

برای تجربه غواصی بی رقیب در جهان: راجا آمپات

اندونزی هیچ چیزی از مناطق ویژه غواصی جهان کم ندارد، دو نمونه خیلی خوب آن، خلیج کریستال و Tulamben هستند و اما بهترین آنها در جزایر راجا آمپات (Raja Ampat) قرار گفته اند. صخره های مرجانی بکر این منطقه، بهترین محل برای زندگی گونه های مختلف ماهی و جانداران دریایی است، راجا آمپات نه تنها یکی از مناطق زیبای اندونزی بلکه یکی از زیباترین مناطق جهانست، طبیعت دوستان نباید به سادگی از دیدن این جزیره بگذرند!

برای دوستداران بقایای کهن و تاریخ: جاوا

بیشتر توریست ها فقط از جاوا به عنوان یک محل عبور استفاده می نمایند . در آن اقامت نمی نمایند در صورتیکه این شلوغ ترین جزیره جهان بقایای تاریخی ارزشمندی در خود جای داده است.

فرهنگ غنی: تانا توراجا

مردم توراجا همچنان مانند قبل فرهنگ و سنت های خود را حفظ نموده اند، مشهورترین آیین مردم این منطقه، در مراسم های تدفینشان قابل دیدن است که حیوانات را در آن قربانی می نمایند. توریست ها هم می توانند مراسم آنها را از نزدیک ببینند و این اجازه به آنها داده می گردد که در مراسم شرکت نمایند.

منبع: الی گشت
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 394

به "مناطق زیبای اندونزی منهای بالی را با هم مرور کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناطق زیبای اندونزی منهای بالی را با هم مرور کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید