ممنوعیت لغو پروازهای نوروزی به وسیله ایرلاین ها

به گزارش مجله سفر به کانادا، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از ممنوعیت لغو پروازهای برنامه ریزی شده در ایام نوروز به وسیله ایرلاین ها اطلاع داد.

ممنوعیت لغو پروازهای نوروزی به وسیله ایرلاین ها

تورج دهقانی زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، ضمن با اشاره به برنامه های این سازمان برای ایام نوروز در صورت کاهش شیوع کرونا، بر ضرورت آمادگی شرکت های هواپیمایی تاکید نمود و اذعان داشت:

به تمامی شرکت های هواپیمایی ابلاغ شده که توان عملیاتی، ساعت پرواز و تعداد ناوگان آماده به کار خود را برنامه ریزی نمایند و همه شرکت ها موظف هستند، هواپیمای بکاپ داشته باشند تا در مواقع اضطرار و کمترین زمان ممکن نسبت به جابه جایی پرواز اقدام نمایند و از ابطال پرواز ها جلوگیری گردد.

دهقانی زنگنه با اشاره به عدم مجوز ایرلاین ها برای ابطال پروازهای برنانه ریزی شده در نوروز، توضیح داد:

به شرکت های هواپیمایی اعلام نموده ایم قبل از پرواز، مجوز پرواز دریافت نمایند و از فروش بلیط خودداری نمایند و تعهد بیش از توان را ایجاد ننمایند و با اولویت قرار دادن رضایت مسافران در مواقع بروز تاخیر به موقع و شفاف اقدام نمایند.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با یاری موتور جست وجوی پرواز خبرنگاران می توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و مقرون به صرفه ترین بلیط را بخرید.

منبع: کجارو / iraneconomist.com
انتشار: 19 اسفند 1400 بروزرسانی: 19 اسفند 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2010

به "ممنوعیت لغو پروازهای نوروزی به وسیله ایرلاین ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت لغو پروازهای نوروزی به وسیله ایرلاین ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید