معرفی آرایشگاه سیار و اینترنتی کلون؛ برترین ارائه دهنده خدمات زیبایی در منزل

به گزارش مجله سفر به کانادا، دنیای امروز آن قدر به سمت زیبایی رفته است که هیچ کدام از ما نمی توانیم به زیبایی خودمان کم اهمیتی کنیم. از سمت دیگر همین دنیای مدرن همه چیز را به صورت آنلاین و برخط از ما می خواهد. فروشگاه های اینترنتی با کالاهای رنگارنگشان، یکی پس از دیگری آغاز به رشد در فضای مجازی نموده اند و هر روز هم به تعداد آنها افزوده می گردد. در این میان می توان گفت فروشگاه های اینترنتی که محصولشان خدمات (و نه کالا)ست، در کشور ما تازه تر هستند: خدمات نظافت منازل، خدمات خشکشویی، خدمات پزشکی و حالا خدمات زیبایی آنلاین. که کلون اولین و بهترین آرایشگاه سیار و اینترنتی به صورت آنلاین به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد.

معرفی آرایشگاه سیار و اینترنتی کلون؛ برترین ارائه دهنده خدمات زیبایی در منزل

آرایشگاه های زنانه هم به اسم یکی از مشاغل خدماتی پر استفاده و البته پر هوادار راه خود را در جهانی فروشگاه های اینترنتی باز نموده اند. شاید برای شما سوال باشد که یک آرایشگاه اینترنتی چه طور می تواند به مشتریان خود خدمات رسانی کند؟! برای پیدا کردن پاسخ این سوال کافی ست با این مطلب همراه شوید.

خدمات زیبایی آنلاین شما را به جهانیی بهتر راهنمایی می نماید

اولین بار توی صفحه گوگل آرایشگر سیار رو جست وجو می کردم که چشمم به یه وبسایت آرایشی خورد… رفتم و سفارشم رو ثبت کردم. راستش خیلی هم باورم نمی شد که بهم اهمیتی بدن، برای همین پرداخت آنلاین رو انجام ندادم. ولی به سرعت باهام تماس گرفتن و …. این ها را شهرزاد 28ساله می گوید که خودش را یک متخصص خرید اینترنتی می داند و قبل تر برایمان گفته است که به جز عینک آفتابی، تقریبا همه خریدهایش را به صورت اینترنتی انجام می دهد. با شهرزاد گفت وگوی مجازی مفصلی می کنیم و در خاتمه از او نام آرایشگاه اینترنتی اش را می پرسم: سایت خدمات زیبایی کلون.

بعد یک صفحه روی لپتاپ باز می کنم و آدرس وبسایت را روی آن می نویسم: koloun.com . اینجا یک جهانی صورتی مخصوص خانم هاست. از اصلاح و بند صورت و ابرو بگیر تا کراتینه مو. همه سرویس های آرایشی جهان را می توانید با قیمت و زمان انجام آن ببینید. در همان نگاه اول و بعد از کمی گشت و گذار متوجه می شوم که کلون برای تهران، کرج و اصفهان سرویس آرایشی دارد و برای ارسال آرایشگر سیار به خانه مشتریانش هزینه ایاب و ذهاب هم نمی گیرد. چشمم به گوشه وبسایت و کلمه دانلود اپلیکیشن کلون هم می افتد. یک دفعه چیزی در ذهنم روشن می گردد و دنبال مجوزها می گردم! نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیکی. همه چیز به نظرم ساده و راحت به نظر می آید. تصمیم گرفته ام من هم مثل شهرزاد یک سفارش آرایشی را در خانه خودم تجربه کنم.

آرایشگاه اینترنتی چه جور جایی است؟!

یک آرایشگاه اینترنتی از نظر هویتی درست مانند یک آرایشگاه فیزیکی است. یعنی اجرای تمام خدماتی که سالن های آرایشی برای مشتری انجام می دهند، به وسیله آرایشگاه اینترنتی هم ممکن است. با این تفاوت که شما برای دریافت این خدمات به مکان فیزیکی هیچ آرایشگاهی مراجعه نمی کنید؛ بلکه آرایشگر به همراه کلیه وسایل مورد احتیاج برای خدماتی که احتیاج دارید به منزل شما مراجعه می نماید. به طور مثال وقتی به وبسایت آرایشگاه اینترنتی کلون مراجعه کنید، با یک آرایشگاه زنانه و کامل روبه رو می شوید که همه خدمات آرایشی مخصوص بانوان را ارائه می نماید.

آرایشگاه اینترنتی چه کمکی به من می نماید؟!

حالا که از ماهیت آرایشگاه اینترنتی با خبر شدیم، خوب است کمی هم درباره لذت های استفاده از آن حرف بزنیم. یکی از مهم ترین مزایای آرایشگاه اینترنتی از میان برداشتن فاصله هاست. مثل یکسان بودن قیمت ها برای همه مشتریان! بگذارید برایتان یک مثال بزنیم: وقتی شما قصد داشته باشید برای آرایش یک مهمانی به آرایشگاه فیزیکی بروید، یکی از مهم ترین سوال های پیش رویتان احتمالا درباره قیمت هاست! پس احتمالا تلفن را برمی دارید و با چند آرایشگاه تماس می گیرید. میان قیمت های اعلام شده از سمت آرایشگاه به شما تفاوت از زمین است تا خود آسمان. مثلا آرایشگاهی در شمال شهر قیمت بالاتری نسبت به یک آرایشگاه مرکز شهری دارد. یعنی هرجای شهر که باشید، قیمت تعیینی که روی وبسایت(یا اپلیکیشن) می بینید، تنها هزینه پرداختی شماست. در عین حال شما قبل از ثبت سفارش هم می توانید از این قیمت ها اطلاع پیدا کنید. بنابراین این منطقه جغرافیایی شما نیست که هزینه ها را تعیین می نماید.

راستش را بگوییم برایتان یکی دیگر از لطف های استفاده از آرایشگاه اینترنتی کلون اولین نفر بودن است. یعنی وقتی سفارشتان را ثبت می کنید، دیگر خبری از معطل شدن در صف آرایشگاه نیست. هر وقت از سال هم که باشد، وقتی آرایشگر به منزل شما می رسد، شما تنها مشتری آن هستید. واقعیت این است که لذت داشتن آرایشگر شخصی، دریافت سرویس شخصی و حتی استفاده از وسایل شخصی حال و روز دل آدم را بهتر می نماید. به خصوص در این دوره که کرونا اجازه استفاده راحت از هر خدماتی را به ما نمی دهد و بسیاری از ما آرایشگاه را بوسیده ایم و کنار گذاشته ایم.

تازه اگر دوست داشته باشید می توانید چند سرویس آرایشی را به صورت همزمان با هم سفارش دهید. مثلا وقتی روی مبل خانه نشسته اید و پاهایتان در ظرف مخصوص پدیکور است، یک آرایشگر دارد موهایتان را می بافد و احتمالا هم تلویزیون سریال محبوبتان را نشان می دهد. در نهایت همه این ها وقتی سفارش آرایشگاه اینترنتی برای خودتان ثبت می کنید، نه تنها زمان و مکان دریافت خدمات را خودتان به تنهایی مدیریت می کنید، بلکه هر ساعت از شبانه روز که دلتان بخواهد می توانید در آرایشگاه اینترنتی قدم بزنید، نمونه کارها را ببینید یا با آرایشگران آن آشنا شوید. از طرفی اگر هزار نفر دیگر هم همزمان با شما به چرخ زدن در این آرایشگاه مشغول شوند، ازدحامی به وجود نمی آید و ماسکی هم در کار نیست! واقعیت این است که در یک آرایشگاه اینترنتی حق انتخاب مشتری حرف اول را می زند.

آرایشگاه اینترنتی کلون چیست؟!

آخر هفته آینده مراسم عقد دخترخاله عزیزتر از جان شماست. همه چیز را مهیا نموده اید: لباس، گوشواره، گردنبند، کفش، کیف و… اما هنوز برای میکاپ صورت یا موهایتان برنامه ای ندارید. در صفحه اصلی وبسایت کلون روی گزینه خدمات زیبایی مو کلیک می کنید. در صفحه ای که باز می گردد، گزینه شینیون را باز نموده و از میان شینیون ساده و شینیون ژورنالی یکی را انتخاب می کنید. حالا نوبت به تعیین ساعت و تاریخ می رسد. تاریخ را روی روز عقد و ساعت را برای چند ساعت قبل از حضور در مراسم انتخاب می کنید. بعد از اینکه زمانبندی تعیین خودتان را انتخاب کردید، نوبت به انتخاب آرایشگر می رسد. از میان آرایشگران پیشنهادی هر کدام را که دوست دارید، انتخاب کنید. بعد از این مرحله نوع پرداخت (آنلاین و نقدی) را انتخاب می کنید و روی گزینه ثبت نهایی سفارش کلیک می کنید و کارشما به همین سادگی به خاتمه می رسد. این یعنی در روز تعیین شده، درست سر ساعتی که سفارش داده بودید، آرایشگر آنلاین کلون به همراه کلیه لوازم مورد استفاده برای خدمات شما زنگ خانه تان را به صدا درمی آورد.

منبع: اتاق
انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1851

به "معرفی آرایشگاه سیار و اینترنتی کلون؛ برترین ارائه دهنده خدمات زیبایی در منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی آرایشگاه سیار و اینترنتی کلون؛ برترین ارائه دهنده خدمات زیبایی در منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید