علت سکوت نمایندگان خوزستان در قبال ابلاغیه وزارت نفت چیست؟

به گزارش سفر به کانادا، خبرنگاران/خوزستان پیشکسوت فوتبال خوزستان با اشاره به ابلاغیه وزارت نفت مبنی بر عدم حمایت از تیم های نفتی در بخش قهرمانی، گفت: ما از هجده نماینده خوزستان طلبکار هستیم و چرا شما در قبال این ابلاغیه سکوت کردید؟

علت سکوت نمایندگان خوزستان در قبال ابلاغیه وزارت نفت چیست؟

به گزارش خبرنگاران، سیاووش بختیاری زاده در مراسم نکوداشت سیف الله دهکردی که امروز دهم آبان ماه در اهواز برگزار گشت، اظهار کرد: امروز که به پشت سرم نگاه می کنم، به نظرم تیم گمرک و آقای دهکردی تنها بودند اما دهکردی شاگردانی را مانند ناصر محمدیان، محمد باوی، علی بهادر، محمد صادقی، رحیم مکوندی، فریدون حردانی و خیلی های دیگر را که از نظر اخلاقی زبانزد هستند، تربیت کرد. خوزستان بزرگ های بیشماری دارد و چنین مراسماتی باید بیشتر از این در استان برگزار گردد.

وی با بیان این که باید صدها دهکردی و مقتدایی داشته باشیم تا حق و حقوق بچه های خوزستان را بگیرند، گفت: من کارمند شرکت نفت هستم و اگر آقای زنگنه دستورالعملی را امضا کرد، در واقع مصوبه مجلس را انجام داده است. پس مجلس مصوب کرد که وزراتخانه ها حق ندارند از ورزش قهرمانی حمایت نمایند.

این پیشکسوت ورزش گفت: سوال من این است که چرا فقط وزارت نفت اقدام به اجرای این مصوبه کرد و چرا وزارتخانه های دیگر اقدامی نداشتند؟ از آقای یوسفی، نماینده مردم اهواز عذرخواهی می کنم ولی باید بگویم ما هجده نماینده مجلس داریم و می توانیم هر وزیری را جا به جا کنیم اما سهم ما از نفت، لوله های گاز و آن دودی است که زن و بچه های مان استنشاق می نمایند.

وی اعلام کرد: اگر وزارت نفت نخواهد در ورزش برای جوانان هزینه کند، ما باید از چه کسی انتظار داشته باشیم؟ شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز که نفت ندارند. این خوزستان است که نفت دارد. ای کاش صنعت نفت اصفهان، شیراز یا تبریز بود، آن زمان ببینیند برای چنین مصوبه ای چه اتفاقاتی می افتاد.

وی گفت: به هر حال ما از هجده نماینده خوزستان طلبکار هستیم و چرا شما در قبال ابلاغیه وزرات نفت سکوت کردید؟ اسفندماه با این هجده نماینده کار داریم. اگر ابلاغیه وزارت نفت تا اسنفدماه لغو شد که هیچ و اگر لغو نشد، کار داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 621

به "علت سکوت نمایندگان خوزستان در قبال ابلاغیه وزارت نفت چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت سکوت نمایندگان خوزستان در قبال ابلاغیه وزارت نفت چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید