شرط صداوسیما برای فردوسی پور و نود

به گزارش سفر به کانادا، پورمحمدی گفت: برنامه نود و عادل فردوسی پور هر دو متعلق به رسانه ملی هستند و وظیفه دارند با رسانه و سیاست هایش در تعامل بیشتر باشند.

شرط صداوسیما برای فردوسی پور و نود

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر پورمحمدی ـ رییس شورای هماهنگی و سیاستگذاری ورزش سازمان صداوسیما و مدیر پیشین شبکه سه ـ در گفت وگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی خبرنگاران، درباره حواشی ایجاد شده برای پخش برنامه نود اظهار کرد: مدیران، تصمیم سازان و برنامه سازان رسانه همواره به دنبال جذب حداکثری مخاطبان و بالا بردن میزان رضایت آن ها هستند. برنامه های متعددی از شبکه های مختلف سیما در حال فراوری و پخش هستند که با پایبندی به تصمیمات گروهی در چارچوب سیاست ها و قواعد رسمی رسانه هم محبوبیت خود را در افکار جمعی به دست آورده و هم مقبولیت کسب نموده و همواره مصالح کشور و رسانه ملی را بر همه امور ترجیح داده اند.

وی اضافه کرد: نگاه رسانه ملی به هیچ برنامه ای مطلق نیست و بسیاری از تصمیمات با حفظ انصاف تابع شرایط و ملاحظات جدید هستند. انتظار رسانه از تهیه کننده و مجری هر برنامه ای برای صیانت حفظ و نگهداری برنامه اش بیشتر از دیگران است.

پورمحمدی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه نود در آینده پخش خواهد شد یا خیر، اضافه کرد: برنامه نود و عادل فردوسی پور هر دو متعلق به رسانه ملی هستند و برای پیشرفت بیشتر و آسیب کمتر وظیفه دارند، به عنوان سرمایه های اجتماعی با رسانه و سیاست هایش در تعامل بیشتر باشند. البته هر برنامه ای برای پویایی و رشد نیازمند آسیب شناسی و بازنگری دوره ای است. برنامه نود هم از این قاعده مستثنی نیست. این را هم می دانیم که تعامل با چهره ها و ستاره ها در هر رسانه ای کاری بس سخت، طاقت فرسا و پیچیده است و فرآیند اعمال سیاستگذاری و نظم بخشی در رسانه و هر سازمان و محیطی هزینه هایی دارد؛ تا جایی که ممکن است به از دست دادن چهره های محبوب منجر گردد.

پورمحمدی در پاسخ به این پرسش که پیشنهاد شما برای برون رفت از این فضا چیست اظهار کرد: در این روزها برای پیشرفت رسانه ملی، انتظار از رسانه ها و مخاطبان علاقه مند و پیگیر به این برنامه خاص (نود)، پرهیز از حاشیه سازی و ایجاد فضای آرامش و امیدواری در جامعه است تا هم افزایی شکل گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1397 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 96

به "شرط صداوسیما برای فردوسی پور و نود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط صداوسیما برای فردوسی پور و نود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید