زمان ارسال توییت در دست کاربران

به گزارش سفر به کانادا، کاربران گزینه های مختلفی دارند که عبارتند از: پاسخ از سوی تمامی کاربران، فقط کسانی که آن ها را دنبال می نمایند، فقط کسانی که مستقیما در توییت به آن ها اشاره شده، و یا اصلا هیچ کس.

زمان ارسال توییت در دست کاربران

این خبر در حالی اعلام شده که توییتر اخیرا تصمیم گرفت یکی از توییت های ترامپ را راستی آزمایی کند

توییتر از قابلیت جدیدی برای کاربران این شبکه اجتماعی خبر داده است: امکان برنامه ریزی انتشار توییت ها توسط کاربران.

این عملکرد به کاربران توییتر اجازه می دهد تا پیش نویس توییت های خود را در اپلیکیشن وب ذخیره نمایند؛ درست مانند آنچه کاربران می توانستند پیش از این در سیستم آی او اس (iOS) و اپلیکیشن اندروید انجام دهند.

با این حال، این پیش نویس ها در پلتفرم های مختلف ذخیره نخواهند شد و توییت های شما تنها در تارنمای وب ذخیره خواهند شد و بر روی گوشی موبایل و سایر دستگاه ها قابل دسترسی نخواهند بود.

برای زمان بندی ارسال توییت های خود، با استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر به تارنمای توییتر بروید و پس از نوشتن متن توییت، روی دکمه جدید زمان بندی (schedule) کلیک کنید. سپس می توانید تاریخ و ساعت مورد نظرتان را برای ارسال توییت مشخص کنید.

دکمه جدید دیگری نیز تحت عنوان توییت های زمان بندی شده (Scheduled Tweets) وجود دارد که شما را قادر به دیدن توییت های منتشر نشده خود میکند و می توانید در صورت پشیمانی از به اشتراک گذاشتن این توییت ها، آن ها را حذف کنید.

همزمان، توییتر در حال آنالیز تغییرات بیشتری در این پلتفرم است. این شبکه اجتماعی اکنون در حال آزمایش تنظیماتی توسط جمع محدودی از کاربران است که طی آن، کاربر می تواند کنترل کند که چه کسانی مجاز به پاسخ دادن به توییت وی خواهند بود.

کاربران گزینه های مختلفی دارند که عبارتند از: پاسخ از سوی تمامی کاربران، فقط کسانی که آن ها را دنبال می نمایند، فقط کسانی که مستقیما در توییت به آن ها اشاره شده، و یا اصلا هیچ کس.

توییتر همچنین به طور آزمایشی از کاربران می خواهد تا هنگام توییت محتوای گستاخانه و مضر، در ادبیات خود بازنگری نمایند. این شبکه اجتماعی در حال آزمایش راهی برای شناسایی کسانی است که در توییتی با نقل قول، به توییت شما واکنش نشان داده اند.

این خبر در حالی اعلام شده است که توییتر اخیرا تصمیم گرفت یکی از توییت های دونالد ترامپ درباره ادعا های گمراه نماینده او مبنی بر رابطه رای گیری پستی و تقلب در انتخابات را راستی آزمایی کند. آن اقدام موجب شد تا رئیس جمهوری آمریکا این غول شبکه های اجتماعی را به چالش بکشد.

ترامپ در واکنش به این اقدام توییتر، فرمان اجرایی نظارت بر محتوای شبکه های اجتماعی را امضا کرد که عملا حمایت های قانونی (از چنین شرکت هایی) را محدود میکند. این در حالی ست که کلیه شرکت های فناوری براساس بند 230 قانون، در مقابل محتوای منتشر شده بر روی تارنما های خود از مسئولیت قانونی مبرا هستند.

همزمان، در پی شورش های گسترده در شهر مینیاپولیس آمریکا به دنبال مرگ مردی به نام جرج فلوید به دست یکی از نیرو های پلیس، آقای ترامپ در توییتی تازه معترضان را اراذل و اوباش خواند و نوشت: وقتی غارتگری آغاز می گردد، تیراندازی هم آغاز می گردد. تشکر!

توییتر نیز در واکنش به آن، برچسبی به این توییت افزود که می گوید: مقررات توییتر درباره تمجید خشونت را نقض نموده است. با این حال، توییتر این توییت آقای ترامپ را در نهایت حذف ننموده است و گفته است: (توییتر) به این نتیجه رسیده است که دسترسی به این توییت ممکن است به نفع مردم باشد.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1064

به "زمان ارسال توییت در دست کاربران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ارسال توییت در دست کاربران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید