روکش های شگفت انگیز جایگاه اتومبیل های جدید بنتلی

به گزارش سفر به کانادا، شرکت بنتلی از روکش های پشمی فوق العاده برای مدل های Bentayga، Flying Spur و Continental GT رونمایی کرد.

روکش های شگفت انگیز جایگاه اتومبیل های جدید بنتلی

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، شرکت بنتلی از قابلیت طراحی داخلی جدید اتومبیل های خود رونمایی کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، خریداران اکنون می توانند از نوعی روکش پارچه پشمی در مدل های Bentayga، Flying Spur و Continental GT بهره مند شوند.

قرار است این روکش جذاب و باکیفیت جایگزینی برای طراحی چوبی داخلی اتومبیل های بنتلی باشد. همان طور که معین است، روکش پارچه پشمی برای بدنه داخلی خودرو و جایگاه ها از فرهنگ قدیمی انگلیس الهام گرفته شده است. خریداران می توانند از بین روکش های پشمی طرح های متفاوتی را انتخاب نمایند.

روکش های فوق العاده خاص اتومبیل های بنتلی

سخنگوی شرکت بنتلی گزینه های مختلف طراحی خود را برای مخاطبان شرح داد و گفت: نمونه چلتنهام که از رنگ آمیزی سبز در بخش های محدودی برخوردار است برای افرادی با سلیقه سنتی طراحی شده در حالی که مدل Glen Plaid Tolsta Beach کمی رسمی تر به حساب می آید تا افراد قدرت طلب را به خود جذب کند. در ادامه نیز دو مدل تیره و روشن Charcoal و Sand Herrigbone به عنوان مواردی عامه پسند تر طراحی شده اند تا افراد بیشتری را راضی نمایند.

با وجود اینکه دو مدل نهایی از جذابیت بالایی برخوردارند، خط دوخت روی جایگاه ها از نگاه بعضی تحلیلگران مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال طراحی داخلی روکش های پشمی جدید بنتلی به صورتی است که خریدار احساسی گرم و دلنشین داشته باشد. شرکت بنتلی همچنین بیان کرد روکش های مخصوص جدید توسط شرکتی اسکاتلندی به نام Lovat Mill طراحی و فراوری می گردد.

این روکش ها با انرژی پایدار ساخته شده اند تا بنتلی بتواند اهداف خود مبنی بر عدم فراوری آلودگی های مضر برای محیط زیست را دنبال کند. لازم به ذکر است؛ این اولین بار نیست که بنتلی روکش های ویژه را برای اتومبیل های خود طراحی می نماید. مجموعه بنتلی به طور پیوسته این کار را به عنوان نوعی درآمدزایی ثانویه انجام می داد و به نظر می آید تمایل دارد این منبع درآمدزایی را پایدار نگه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1385

به "روکش های شگفت انگیز جایگاه اتومبیل های جدید بنتلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روکش های شگفت انگیز جایگاه اتومبیل های جدید بنتلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید