راهنمای خرید اسپری پودر فیکس کننده آرایش

به گزارش سفر به کانادا، آیا شما هر دو ساعت یکبار آرایش خود را تمدید می کنید؟ آیا در نیمه روز متوجه می شوید که آرایش شما چقدر محو شده است؟ با استفاده از اسپری پودر فیکس کننده آرایش، لایه های پایه ای و آرایش روی پوست خود را ثابت سازید. این کار آرایش و ظاهر شما را یکنواخت می نماید و باعث می گردد تا آرایش شما ذوب یا خراب نگردد.

راهنمای خرید اسپری پودر فیکس کننده آرایش

فرمولهای اصلی اسپری پودر فیکس کننده آرایش، غالبا مبتنی بر آب هستند و دارای عصاره هایی مانند روغن های گیاهی و پایه های معدنی سازگار با پودر و مواد آرایشی هستند.

مشاهده قیمت پودر اسپری تثبت کننده آرایش

خرید اسپری پودر فیکس کننده باعث می گردد چهره شما مات تر به نظر برسد. به علاوه از پوست شما در برابر باکتری ها و ناخالصی های مختلفی که می توانید در طول روز با آنها در تماس باشید؛ محافظت می نماید و برای مدتی طولانی پوست شما را سالم نگه می دارند.

ویژگی های یک اسپری پودر فیکس کننده آرایش خوب

  • آرایش شما را تا مدت زمان طولانی ثابت می نماید.
  • باعث کاهش سطح روغن موجود در پوست شما می گردد.
  • برای نگه داشتن ریمل و رژ لب بسیار مناسب است.
  • در صورت تمایل جهت برجسته کردن قسمت های خاصی از صورت خود، می توانید از اسپری تنظیم کننده بهره ببرید.
  • از پوست شما در برابر باکتری ها و ناخالصی های مختلفی که در طول روز با آنها تماس می گیرید محافظت می نماید به علاوه باعث می گردد تا مدت زمان طولانی پوست شما سالم باقی بماند.
  • در یک اسپری پودر فیکس کننده آرایش خوب، احتیاجهای مختلف پوست خشک یا پوست چرب و ملایم در نظر گرفته می گردد. فراوری کنندگان برای زمانی که شما می دانید که به چه چیزی احتیاج دارید؛ اسپری یا مخصوصی را برای هر نوع پوست تدارک دیده اند.
  • اسپری پودر فیکس کننده آرایش را متناسب با رنگ پوست خودتان انتخاب کنید. توجه کنید حتما سایه ای را انتخاب کنید که تا حد ممکن به پوست شما نزدیک باشد. بعضی محصولات هم در سایه های جهانی عرضه می شوند که خیلی به رنگ پوست خاصی محدود نیستند.
  • حتماً محصولات هیپوآلرژیک را انتخاب کنید چرا که آلرژی در هنگام استفاده از محصولات آرایش نسبتاً متداول است. لیست ترکیبات اسپری پودر فیکس کننده آرایش را بخوانید و مطمئن شوید که نوع ماده شیمیایی که به آن حساسیت دارید؛ در اسپری وجود ندارد.

خرید پودر و اسپری تثبت آرایش

منبع: مجله چاپخونه
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1211

به "راهنمای خرید اسپری پودر فیکس کننده آرایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید اسپری پودر فیکس کننده آرایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید