خطیبی: پرسپولیسی ها هم رجحان آلومینیوم را قبول دارند

به گزارش مجله سفر به کانادا، سرمربی آلومینیوم اراک می گوید این تیم در ملاقات با پرسپولیس بازی بسیار خوب و تماشاگرپسندی به نمایش گذاشت.

خطیبی: پرسپولیسی ها هم رجحان آلومینیوم را قبول دارند

به گزارش خبرنگاران، رسول خطیبی، سرمربی آلومینیوم اراک بعد از رجحان یک بر صفر این تیم مقابل پرسپولیس و صعود به رتبه سوم جدول لیگ برتر فوتبال گفت: به بازیکنانم و این مجموعه تبریک می گویم. ما یکدلی، صفا و صمیمیت داشتیم و بازیکنان برای هم کوشش می نمایند. یک تبریک هم به مردم و طرفداران اراکی می گویم که ما را همه جوره حمایت می نمایند.

سرمربی آلومینیوم گفت: کسانی که بازی را دیدند، به آلومینیوم نمره قبولی می دهند. با احترامی که برای پرسپولیس قائل هستم، طرفداران پرسپولیس هم نمره قبولی را به تیم ما می دهند. گفته بودم که از نظر فوتبالی بازی خود را به نمایش می گذاریم. خدا را شکر که طرفداران، فوتبال تماشاگر پسندی را شاهد بودند و از این بابت خیلی راضی هستم. بعلاوه بازی ما با برد همراه بود. از شکل دفاعی تیمم راضی هستم. فکر می کنم تنها تیمی هستیم که از نظر شکل دفاعی تا این حد نمونه بودیم و به جرات می توانم بگویم برترین شکل دفاعی را در لیگ برتر داریم. از بازیکنانم به خاطر انجام دادن برنامه های تاکتیکی راضی هستم و از این بابت خیلی خوشحالم. می توانستیم بازی را با تعداد گل بیشتری ببریم. خدا را شکر می کنیم که فرایند بردهای هفته های قبل را ادامه دادیم.

وی به بررسی پرسپولیس اشاره نمود و گفت: در بحث کارهای تاکتیکی، نقاط قوت پرسپولیس را خنثی کردیم و اجازه بازی سازی و موقعیت سازی ندادیم و در کنار آن خلق موقعیت کردیم که فکر می کنم فوق العاده بود و یکی از بازی های خوب آلومینیم را در یک سال اخیر شاهد بودیم. خوشحالم که تیمم شخصیت خوبی پیدا نموده و با یاری طرفداران این فرایند را ادامه دهیم. از هیات مدیره باشگاه هم تشکر می کنم که پشتیبان تیم هستند.

خطیبی درباره حضور تیمش در جمع صدرنشین های لیگ گفت: انتظارها را بالا نبریم. ما تا این هفته دو برد داشتیم اما ایرادهایی داریم. تیمی که در پی سهمیه آسیاست باید ایرادها را رفع کند. سعی می کنیم ایرادهایمان را رفع کنیم. خواهشم این است که انتظارها را بالا نبریم. دیروز هم گفتم که یک تیم آسیایی باید ساختار قدرتمندی داشته باشد.

وی در واکنش به اینکه تیمش با وجود زدن گل رجحان، اتلاف وقت نکرد و همچنان میل به حمله داشت گفت: خودتان دیدید که ما فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتیم. تعویض های ما تهاجمی بود و دوست داشتیم حمله کنیم. در ذهنم به اتلاف وقت و این مسائل فکر نمی کنم. دوست دارم اگر تیمم شکست هم خورد، فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارد.

سرمربی آلومینیوم گفت: نقاط قوت پرسپولیس را بررسی کردیم. تا فردا برای این بازی خوشحالیم و بعد از تمرین ریکاوری راهی بازی بعد می شویم و وقتی برای خوشحالی نداریم. هنوز هیچ کاری نکردیم و در هفته سوم هستیم و خیلی کار داریم. نباید به فکر این دو برد باشیم. بازیکنان ما نباید غرور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1942

به "خطیبی: پرسپولیسی ها هم رجحان آلومینیوم را قبول دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: پرسپولیسی ها هم رجحان آلومینیوم را قبول دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید