اقتصاد چین 2020 جای آمریکا را می گیرد

به گزارش سفر به کانادا، خبرنگاران: یک اقتصاددان آمریکایی عقیده دارد آمریکا به همراه انگلیس، فرانسه و ایتالیا به شدت از رکود اقتصاد جهان ناشی از همه گیری ویروس کرونا ضربه خواهند خورد و چین کمترین تاثیر را خواهد دید و اقتصاد برتر جهان خواهد شد.

اقتصاد چین 2020 جای آمریکا را می گیرد

به گزارش سفر به کانادا به نقل از تسنیم، مکث کیسر و استیسی هربرت از کارشناسان آمریکایی شبکه راشاتودی روسیه عقیده دارند همه گیری ویروس کرونا باعث مازاد پس انداز در آمریکا شده که کاملاً برخلاف سیاست هایی است که برای تحریک رشد مالی این کشور طراحی شده است.

به گزارش راشا تودی، مکس با اشاره به این که اقتصاد آمریکا برای پس انداز ساخته نشده است گفت: مردم خرج نمیکنند چون ما در آستانه یک رکود قرار داریم. سیستم مالی آمریکا دوباره در حال فروپاشی است این یک بحران ملی دوم در جهان و یک بحران برای فدرال رزرو است.

به گفته مکس، چین در پایان سال جاری میلادی اقتصاد برتر در جهان خواهد بود، نه به این خاطر که رشد مالی آن از سایر اقتصادهای جهان بیشتر است، به این دلیل که کمترین تاثیر را از رکود جهانی خواهد دید.

وی گفت در این بین آمریکا به همراه انگلیس، فرانسه و ایتالیا به شدت از رکود اقتصاد جهان ضربه خواهند خورد. چین کمترین تاثیر را خواهد دید و اقتصاد برتر جهان خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1129

به "اقتصاد چین 2020 جای آمریکا را می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقتصاد چین 2020 جای آمریکا را می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید