اطلاعیه سازمان هواپیمایی درباره تغییر جهت هواپیمای ترکیش ایر

به گزارش مجله سفر به کانادا، سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه ای گفت: پرواز 874 شرکت هواپیمایی ترکیش که قرار بود در ساعات 12:20 بامداد در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به زمین بنشیند، به دلیل شرایط نامساعد جوی تغییر جهت داد و در فرودگاه باکو فرود آمد.

اطلاعیه سازمان هواپیمایی درباره تغییر جهت هواپیمای ترکیش ایر

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: هواپیمای مذکور پس سوختگیری در فرودگاه باکو مجددا حدود ساعت 4:00 بامداد در فرودگاه امام خمینی فرود آمد و مسافران به سلامت از هواپیما پیاده شدند.

سازمان هواپیمایی کشوری تاکید نمود: تغییر راستا این پرواز هیچ ارتباطی به صدای آژیر در بعضی مناطق تهران نداشته و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده است، صحت ندارد.

پیش تر نیز رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به ایسنا گفته بود که خلبان هواپیمای ترکیش ایر پس از آنکه به دلیل بروز شرایط جوی نامناسب نتوانست در تهران فرود بیاید، بر اساس طرح پروازی خود و به صورت قانونی باکو را به عنوان فرودگاه کمکی انتخاب نموده بود.

بر اساس این گزارش، آدینه شب صدای آژیر در بعضی مناطق غربی تهران شنیده و همزمان، خبر هایی از تغییر راستا پرواز 874 هواپیمایی ترکیش منتشر شد که در پی آن، موضوع سقوط یا احتمال سقوط این هواپیما مطرح شد، اما مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، این مساله را شایعه دانست و آن را تکذیب کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1495

به "اطلاعیه سازمان هواپیمایی درباره تغییر جهت هواپیمای ترکیش ایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سازمان هواپیمایی درباره تغییر جهت هواپیمای ترکیش ایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید