پشت پرده اجرای حکم محرومیت فیفا علیه پرسپولیس

به گزارش مجله سفر به کانادا، باشگاه پرسپولیس که از وکیل بودیمیر وقت گرفته بود ظرف 10 روز بدهی اش به این مهاجم سابق خود را بپردارزد، گویا تا روز هشتم از این مهلت ده روزه فقط 60 هزار یورو به حساب وکیل بودیمیر ریخت و همین خلف وعده باعث شد وکیل شاکی پرسپولیس، با نامه ای به فیفا اعلام کند باشگاه ایرانی مطالبات موکلش را پرداخت نکرده است و فدراسیون جهانی هم حکم قبلی خود مبنی بر بسته شدن پنجره پرسپولیس را به اجرا در آورد.

پشت پرده اجرای حکم محرومیت فیفا علیه پرسپولیس

مجید صدری رییس جدید هیات مدیره پرسپولیس هفته پیش ادعا کرد مشکل بودیمیر را حل نموده و حالا نوبت جذب مهدی ترابی است و این هفته هم با ترابی قرارداد بست، اما ساعتی پیش معین شد مشکل بودیمیر پا برجاست!

گویا رییس هیات مدیره باشگاه به وکیل بودیمیر اعلام نموده بود 300 هزار یورو به حسابش واریز شده که این پول حداکثر تا روز دوشنبه 20 بهمن به حساب می نشیند و 200 هزار یورو باقی مانده هم تا سرانجام هفته جاری واریز خواهد شد و دوشنبه آینده 27 بهمن در حساب آن ها خواهد بود، اما طبق ادعای وکیل بودیمیر تا دیروز فقط 60 هزار یورو وارد حساب شده و 440 هزار یورو از بدهی پرسپولیس باقی مانده است.

وکیل بودیمیر وقتی این شرایط را دید از تصمیم قبلی خود مبنی بر همکاری با باشگاه منصرف شد و به فبفا اعلام نمود پرسپولیس مطالبات موکلش را پرداخت ننموده و خواستار اجرای حکم محرومیت پرسپولیس شد.

پرسپولیس کوشش کرد وکیل بودیمیر را قانع کند تا دوشنبه هفته آینده منتظر مابقی پول بماند، اما وکیل شاکی پرسپولیس اعلام نمود هر وقت کل مبلغ به حساب واریز شد و بانک تاییدیه تمام 500 هزار یورو را داد، به فیفا نامه می زند و تا قبل از آن، دیگر حاضر به همکاری با پرسپولیس نیست.

باشگاه پرسپولیس دقایقی قبل با صدور بیانیه ای مدعی شد پول را واریز نموده و تحریم ها باعث شده پول به موقع منتقل نگردد، اما وکیل بودیمیر مدعی است تمام پرداختی پرسپولیس فقط 60 هزار یورو بوده است. پرسپولیس به هوادارانش قول داده این مشکل تا قبل از 2 اسفند که شروع جابجایی زمستانی لیگ برتر ایران است، حل می گردد.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1504

به "پشت پرده اجرای حکم محرومیت فیفا علیه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده اجرای حکم محرومیت فیفا علیه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید