پسکوف: روسیه برای تضمین امنیت مرزهایش دست به کار شده است

به گزارش مجله سفر به کانادا، سخنگوی کرملین امروز (پنجشنبه) گفت، روسیه در حال اجرا اقداماتی برای تضمین امنیت مرزهایش در بحبوحه افزایش فعالیت های ناتو است.

پسکوف: روسیه برای تضمین امنیت مرزهایش دست به کار شده است

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در پاسخ به سوالی درباره دلایل افزایش حضور نظامی در مرزها با اوکراین و انتقال سربازان به کریمه گفت: روسیه در حال اجرا اقدامات لازم برای تضمین امنیت مرزهایش است. می دانید که در امتداد مرزهای روسیه، فعالیت نیروهای مسلح کشورهای عضو ناتو، سایر گروه ها، کشورهای خاص و سایرین افزایش یافته است. همه اینها ما را ملزم می نماید که در حالت آماده باش قرار بگیریم.

وی همچنین گفت، روسیه نیروهایش را در قلمروی خود حرکت می دهد و تهدیدی علیه دیگری به شمار نمی رود. روسیه اقدامات لازم را برای تضمین امنیت مرزهایش انجام می دهد.

سخنگوی کرملین ادامه داد، سربازان روسی هرگز در درگیری های جنوب شرق اوکراین شرکت نکرده اند.

پسکوف در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا می تواند تضمین دهد سربازان روس در مرز با اوکراین وارد جنگ داخلی این کشور نمی شوند، گفت: درباره حضور نیروهای روس در درگیری های مسلحانه در قلمروی اوکراین باید بگویم که نیروهای روسی هرگز در چنین درگیری حضور نداشته اند و حضور نمی یابند. این مساله مربوط به درگیری داخلی اوکراین است.

وی اضافه نمود: ما، کشورهای اروپایی و تمامی کشورهای دنیا دوست ندارند جنگ داخلی در اوکراین به دلیل بروز یکسری تحرکات و اقدامات تحریک آمیز ناشی از درگیری های مسلحانه در این کشور بار دیگر بیشتر گردد.

پسکوف همچنین از اظهارنظر درباره تصمیم الکسی ناوالنی، منتقد کرملین در شروع اعتصاب غذا اجتناب کرد و گفت: من درباره این مساله اظهارنظر نمی کنم.

سخنگوی کرملین تاکید نمود که این مساله به اداره زندان فدرال روسیه مربوط می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1619

به "پسکوف: روسیه برای تضمین امنیت مرزهایش دست به کار شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسکوف: روسیه برای تضمین امنیت مرزهایش دست به کار شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید