مارادونا: در عرض 15 دقیقه نمی گردد مبارزه با کرونا را آموزش داد، تا یک هفته پیش مردم آرژانتین دیده بوسی می کردند!

به گزارش سفر به کانادا، اسطوره فوتبال آرژانتین نگران آن است که پیش از آموزش و فرهنگ سازی کافی در کشورش در خصوص شیوع کرونا، هموطنان او دچار بحرانی شوند که گریبان چندین کشور اروپایی را گرفته است.

مارادونا: در عرض 15 دقیقه نمی گردد مبارزه با کرونا را آموزش داد، تا یک هفته پیش مردم آرژانتین دیده بوسی می کردند!

به گزارش خبرنگاران ظاهراً دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین نگران آن است که بحران شیوع کرونا کشور او را هم زمین گیر کند به خصوص که هموطنانش هنوز آن طور که باید و شاید در خصوص این مسئله و خطرات آن تفهیم نشده اند.

آرژانتین هنوز مانند کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا درگیر بحران کرونا نشده است، هرچند کاپیتان پیشین آلبی سلسته اعتقاد دارد که پیش از بحرانی شدن اوضاع، هموطنانش باید در خصوص این مسئله تفهیم شوند تا آن را جدی بگیرند.

مارادونا در این باره گفت: برخی از مردم شیوع کرونا را شوخی گرفته اند، اما واقعیت این است که تا روز شنبه هفته پیش در آرژانتین هیچ کس از اینکه شیوع ویروس کرونا دیگر محدود به یک منطقه از جهان نیست و می تواند تمام جهان را فرا بگیرد حرفی نزده بود. تا همین چند روز پیش مردم ما یکدیگر را در آغوش می گرفتند، دیده بوسی می کردند و ورزشگاه ها پر از تماشاگر بود. نمی گردد در عرض 15 دقیقه در یک کشور مردم را آموزش داد. این مشکل هم فقط با آموزش، تبعیت از دستورات و احترام به مقررات حل می گردد. برای همه آرزوی موفقیت دارم.

مارادونا سپس به شرایط بحرانی کشور ایتالیا که بیش از هر کشور دیگری در اروپا درگیر بحران کرونا شده اشاره داشت. او که مهمترین بخش دوران بازیگری اش را در این کشور و در تیم ناپولی ایتالیا گذرانده است، گفت: من هفت سال در ناپل زندگی کردم. آنجا یک خانواده دارم. بسیاری از کسانی که دوستشان دارم و مرا دوست دارند، آنجا هستند. ایتالیا بخشی از زندگی من است. من می خواهم به آنها دلگرمی و قوت قلب بدهم. آنجا همه فهمیده اند که باید در خانه های شان بمانند. امیدوارم که در آرژانتین هم ما به موقع عمل کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 877

به "مارادونا: در عرض 15 دقیقه نمی گردد مبارزه با کرونا را آموزش داد، تا یک هفته پیش مردم آرژانتین دیده بوسی می کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا: در عرض 15 دقیقه نمی گردد مبارزه با کرونا را آموزش داد، تا یک هفته پیش مردم آرژانتین دیده بوسی می کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید