قرعه مناسب کشتی گیران ایران برای کامل کردن سهمیه های المپیک

به گزارش مجله سفر به کانادا، 6 نماینده ایران در رقابت های کشتی آزاد و فرنگی گزینشی المپیک در قاره آسیا، رقبای خود را شناختند.

قرعه مناسب کشتی گیران ایران برای کامل کردن سهمیه های المپیک

به گزارش خبرنگاران، مراسم قرعه کشی رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا، عصر امروز در شهر آلماتی قزاقستان محل برگزاری این مسابقات برگزار گردید که نتایج قرعه کشی نمایندگان ایران به توضیح زیر است:

کشتی فرنگی:

در وزن 67 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند محمدرضا گرایی در دور اول با اوچیلوف از تاجیکستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان پوندت از تایلند و داحشان از اردن خواهد رفت. کشتی گیران سوریه، چین و هند در گروه گرایی قرار دارند.

در وزن 87 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند، حسین نوری در کشتی نخست با شاگلدی آنایف از ترکمنستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان فی پنگ از چین و جین هیوک کیم از کره جنوبی می رود.

در وزن 97 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف جهانگیر توردیف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده ملاقات میان یانان چن از چین و ژیاموحامت صفراف از ترکمنستان روبرور می گردد.

کشتی آزاد:

در وزن 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم عبدالک از کویت کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان جون سوک یون از کره جنوبی و حاجی محمد علی از بحرین می رود در این وزن 10 نفر حضور دارند.

در وزن 74 کیلوگرم یونس امامی در دور اول به مصاف علی موحامت اووزمیرادوف از ترکمنستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان منگ حجی جان از چین و پارینیا چامناجان از تایلند می رود. در این وزن 11 نفر حضور دارند که نمایندگان هند، قطر و تاجیکستان در گروه امامی حضور دارند.

در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نائویا آکاگوما از ژاپن مبارزه می نماید و در صورت پیروزی در این کشتی در مبارزه بعدی به مصاف ضیا موحامت صفراف از ترکمنستان می رود. در این وزن 10 کشتی گیر حضور دارند.

بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات کشتی فرنگی فردا (آدینه) و رقابت های کشتی آزاد روز یکشنبه 22 فروردین ماه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1606

به "قرعه مناسب کشتی گیران ایران برای کامل کردن سهمیه های المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه مناسب کشتی گیران ایران برای کامل کردن سهمیه های المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید