فوتبال دنیا، پل پوگبا: از من نپرسید چرا منچستریونایتد هجومی بازی نمی کند، مورینیو باید پاسخگو باشد

به گزارش سفر به کانادا، فوتبال دنیا - پل پوگبا ضربه ای دیگر به رابطه سرد خود با ژوزه مورینیو زد و از فلسفه بازی تیم او ایراد گرفت.

فوتبال دنیا، پل پوگبا: از من نپرسید چرا منچستریونایتد هجومی بازی نمی کند، مورینیو باید پاسخگو باشد

به گزارش سفر به کانادا، پل پوگبا با انتقاد از سیستم بازی منچستریونایتد در این فصل نشانه ای دیگر از ناراضیتی خود از وضعیت فعلی اش در این تیم را بروز داد تا ثابت کند شایعه تمایل او به ترک شیاطین سرخ چندان هم بی اساس نیست.

پوگبا با زیر سؤال بردن شیوه بازی تیمش در تساوی شنبه شب مقابل ولورهمپتون، گفت: بازی در خانه ما بود، پس باید خیلی بهتر از این ها مقابل ولورهمپتون بازی می کردیم. زمانی که ما در خانه هستیم باید حمله کنیم، حمله کنیم و حمله کنیم. اینجا اولدترافورد است. ما اینجا هستیم تا حمله کنیم. من فکر می کنم که وقتی ما هجومی بازی می کنیم و دست به حمله می زنیم، تیم های حریف می ترسند. اشتباه ما این بود که هجومی بازی نکردیم. جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس

پوگبا در پاسخ به این سؤال که چه چیزی مانع از هجومی بازی کردن منچستریونایتد مقابل گرگ ها شد، گفت: من نمی توانم چیزی به شما بگویم چون یک بازیکنم. این مسئولیت من نیست که درباره این چیزها جواب بدهم. من سرمربی نیستم پس نمی توانم بگویم چرا اینطور شد اما تعیین بود که ما باید گزینه های بیشتری برای شیوه بازی مان داشته باشیم. باز هم می گویم من نمی توانم چیزی بگویم چون فقط یک بازیکن هستم. این شیوه فکری من است. بله، ما باید بهتر و بیشتر در زمین بازی حرکت می کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 69

به "فوتبال دنیا، پل پوگبا: از من نپرسید چرا منچستریونایتد هجومی بازی نمی کند، مورینیو باید پاسخگو باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، پل پوگبا: از من نپرسید چرا منچستریونایتد هجومی بازی نمی کند، مورینیو باید پاسخگو باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید