شیر شاه 2؛ 5 شخصیت که می توانند در پیش عایدی دیزنی حضور داشته باشند

به گزارش سفر به کانادا، فیلم شیر شاه 2 (دیزنی) پیش درآمدی برای کشف گذشته موفاسا است و هواداران انتظار دارند که شخصیت های کلیدی فیلم اول بازگردند و نقش های اصلی این فیلم را ایفا نمایند.

شیر شاه 2؛ 5 شخصیت که می توانند در پیش عایدی دیزنی حضور داشته باشند

فیلم شیر شاه به کارگردانی جان فاورو در سال 2019، بازسازی گرافیکی و فوتورئالیستیک انیمیشن کلاسیک شیر شاه در سال 1996 بود که در نهایت، به علت عدم افزودن موارد نو به داستان، نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. این فیلم نتوانست مانند انیمیشن اصلی، قوی عمل کند اما شیر شاه 2 فرصتی تازه برای دیزنی است تا داستانی نو و بهتر بگوید.

پیشینه موفاسا قبلا در مجموعه انیمیشن دیزنی به نام نگهبانان شیر شرح داده شده است اما شیر شاه 2 فرصتی عالی برای توسعه بیشتر روابط و مشاجرات موفاسا با برادرش اسکار خواهد بود. داستان تبدیل شدن موفاسا به پادشاه سرزمین افتخار در نگهبانان شیر، با کتاب داستان دیزنی، داستان دو برادر، فرق دارد و سازندگان می توانند در شیر شاه 2، خاتمه پس زمینه ای قطعی برای موفاسا رقم بزنند که شایسته این شخصیت نمادین و مشهور باشد.

شیر شاه 2 یک پیش عایدی خواهد بود و هواداران احتمالا شاهد مجموعه ای گسترده از شخصیت هایی باشند که با موفاسا در ارتباطند. داستان فیلم هنوز تعیین نیست اما به احتمال زیاد درباره فرایند تبدیل شدن موفاسا از یک شاهزاده جوان و نجیب به پادشاه سرزمین افتخار خواهد بود. موفاسا با چندین شخصیت مهم در شیرشاه ارتباط داشت که احتمالا در شیرشاه 2 ظاهر خواهند شد.

1. موفاسا

موفاسا به احتمال زیاد شخصیت اصلی شیرشاه 2 خواهد بود. برخلاف انیمیشن شیرشاه 2: افتخار سیمبا که داستان آن، پس از مرگ موفاسا اتفاق می.افتد، فیلم شیرشاه 2 احتمالا درباره تاج گذاری موفاسا باشد. موفاسا در سریال انیمیشنی نگهبانان شیر، برادر کوچک تر است اما زودتر از اسکار به پادشاهی می رسد. داستان او در کتاب داستان دو برادر، فرق دارد و او در آن جا، برادر عظیم تر است و اسکار، به او حسودی می نماید، چرا که موفاسا پسر مورد علاقه پدرشان است. فیلم شیرشاه 2 به احتمال زیاد داستانی کاملا نو خواهد بود و تصویری تازه و درخشان از این پادشاه خردمند ارائه خواهد داد.

2. اسکار

اسکار، برادر موفاسا هم به احتمال زیاد در شیرشاه 2 ظاهر خواهد شد. اسکار که نام اصلی او تاکا است، نقش مهمی در گذشته موفاسا ایفا می نماید، زیرا هر دو برادر برای پادشاهی رقابت می کردند. اسکار همواره در فیلم ها و کتاب های شیرشاه به اسم برادر موفاسا معرفی شده است و رابطه محکوم به فنای او با برادرش، نقطه عطف داستان اصلی هر دو شخصیت است. داستان پس زمینه اسکار هم در داستان دو برادر و نگهبانان شیر فرق دارد، زیرا او بعضا به اسم برادر کوچک تری است که برای تخت پادشاهی کوشش می نماید یا برادر عظیم تری است که نمی تواند پادشاهی کند. شیرشاه 2 جایی است که دیزنی می تواند به طور قطعی آن چه را که بین اسکار و موفاسا رخ داده است، روایت کند و شاید خاتمه نشان دهد که اسکار چگونه به چنین شخصیتی تبدیل شده است.

3. سارابی

سارابی، همسر موفاسا هم احتمالا در فیلم شیرشاه 2 حضور خواهد داشت. سارابی درست مانند موفاسا به اسم ملکه ای خردمند و مادری حامی نشان داده می گردد و نقش مهمی در یاری به پسرش، سیمبا در تبدیل شدن به پادشاه سرزمین افتخار ایفا می نماید. شیرشاه 2 شاید کمی هم به روابط سارابی و موفاسا بپردازد که هرگز در هیچ یک از کتاب ها یا فیلم های شیرشاه شرح داده نشده است. آیا سارابی و موفاسا عاشق یک دیگر شدند یا طبق توافق، به درجه ای از عشق و احترام متقابل رسیدند؟ سارابی باید یکی از افراد اصلی شیرشاه 2 باشد و شخصیت او، کامل تر نشان داده گردد.

4. رافیکی

رافیکی یکی از نزدیک ترین دوستان و مشاوران موفاسا است و قطعا یکی از نقش های اصلی شیرشاه 2 خواهد بود. داستان رافیکی در کتاب داستان دو برادر، به طور کامل توسعه یافته است. موفاسا و اسکار او را از دست کفتارها نجات دادند و بعد از آن، رافیکی به سرزمین افتخار پیوست. رافیکی، موفاسا را از نقشه های شوم برادرش برای سرنگونی او مطلع کرد و سپس، موفاسا و رافیکی دوستانی صمیمی شدند و در ادامه، رافیکی جلوی برنامه های اسکار را گرفت. رافیکی حتی پس از مجروح شدن موفاسا، از او مراقبت کرد تا بهبود یابد. او به اسم مشاور همه پادشاهان آینده منصوب شد و تا قبل از مرگ موفاسا، نقش مهمی در زندگی او داشت. این که آیا همین داستان، در شیرشاه 2 برای رافیکی اتفاق بیافتد یا خیر، تعیین نیست اما رابطه نزدیک و مادام العمر رافیکی با موفاسا باعث می گردد که وی نقش پررنگ تری در پیش عایدی آینده دیزنی داشته باشد.

5. زازو

زازو در فیلم شیرشاه، مباشر موفاسا و مسئول حفظ نظم در سرزمین افتخار است. زازو که به اسم چشم و گوش موفاسا عمل می نماید، رابطه بسیار نزدیکی با این پادشاه دارد و احتمالا در رسیدن موفاسا به تاج و تخت پادشاهی، نقش مهمی داشته است. زازو چند داستان متفاوت دارد و فیلم شیرشاه 2 می تواند داستانی دقیق از نحوه رسیدن او به این صندلی روایت کند. در یکی از نسخه های داستان های گذشته زازو، موفاسا این پرنده را از دست یک دسته کفتار نجات می دهد و در عوض، زازو متعهد می گردد که تا انتها عمر خود، به موفاسا خدمت کند. در نسخه ای دیگر، مادر زازو مامور و مباشر پدر موفاسا بود و پسرش را به اسم جانشین خود تربیت می نماید تا در خدمت پادشاهان آینده باشد. در هر صورت، زندگی زازو مدت هاست که با موفاسا در آمیخته است و هواداران به احتمال خیلی زیاد، او را در شیرشاه 2 خواهند دید.

شیرشاه 2 یک پیش عایدی و فرصت فوق العاده برای دیزنی است که پس زمینه ای مناسب برای موفاسا و اسکار روایت کند، روابط پیچیده آن ها را شرح دهد و جهت سخت موفاسا در رسیدن به پادشاهی را نمایش دهد. موفاسا در کنار مشاوران قدیمی خود، زازو و رافیکی و همسرش سرابی، تبدیل به پادشاهی عاقل شد و حالا دیزنی می تواند نشان دهد که این شخصیت معروف، چگونه به چنین صندلیی رسیده است. علاوه بر این، شیرشاه 2 خاتمه فرصت مناسبی است تا ببینیم چشم اسکار چگونه مجروح شده و او دقیقا به چه علتی از برادرش ناراحت است و چرا هر دو نفر بر سر تاج و تخت پادشاهی مبارزه می نمایند و اسکار چه کاری انجام داده است که از سرزمین افتخار اخراج شده است. امید است که دیزنی از این فیلم به اسم فرصتی برای توسعه بیشتر این شخصیت های مورد علاقه هواداران و تعمیق روابط آن ها استفاده کند.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1805

به "شیر شاه 2؛ 5 شخصیت که می توانند در پیش عایدی دیزنی حضور داشته باشند" امتیاز دهید

2 کاربر به "شیر شاه 2؛ 5 شخصیت که می توانند در پیش عایدی دیزنی حضور داشته باشند" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیر شاه 2؛ 5 شخصیت که می توانند در پیش عایدی دیزنی حضور داشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید