اخذ گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

به گزارش مجله سفر به کانادا، جهاد دانشگاهی اذربایجان غربی پیروز به اخذ گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت در آذربایجان غربی شد.

اخذ گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگاران آذربدیجان غربی، امین رستم زاده رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در خصوص جزئیات این گواهینامه، گفت: این گواهینامه از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در جهت برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارمندان دستگاههای اجرایی صادر شده است.

وی اضافه کرد: بر اساس مفاد این گواهینامه به معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی مجوز برگزاری دوره های آموزشی شغلی گروه امور اداری، مالی و بازرگانی در سه حیطه خدمات اداری و عمومی، امور اداری و امور مالی در گستره استان آذربایجان غربی و در چارچوب برنامه های آموزشی مصوب سالانه دستگاههای اجرایی داده شد.

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: همچنین بر اساس این گواهینامه معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تا سه سال مجوز برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت را اخذ کرده و با توجه به بررسی کیفیت و کمیت اجرای دوره های آموزشی و رعایت مقررات و ضوابط حاکم بر آموزش های کارمندان دولت و دستورالعمل های مربوطه نسبت به تمدید آن از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اقدام خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1675

به "اخذ گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید